Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha valaki folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha valaki folyamatosan rosszul bánik velem, hazudik, majd miután szakítok engem hibáztat folyamatosan, elviselhetetlen mértékben? N33

Figyelt kérdés

Volt egy 4 hónapos kapcsolatom, ami az elejétől fogva nehéz volt, a srác (31) még folyamatosan a régi barátnőjével foglalkozott, letagadta, ha találkoznak, folyamatosan bulizni járt, egyáltalán nem foglalkozott velem én meg nagyon sok szeretetet adtam neki, mert a régi lány nagyon átverte, szóval normlisan, becsülettel álltam hozzá. Mondhatjátok, minek eddig húzni, ha a srác hazug, felszínes, nemtörődöm, de magamhoz képest hamar felálltam, korábban 2x4 évig vittem egy ilyet. De a kérdésem lényege az, hogy miután normlisan elmondom, hogy nekem ez fáj, szeretnék egyedül lenni nagyon erős akarattal erőszakosan keres, elmondja, hogy de ő most akarta, hogy összeköltözzünk, hogy én most hagyom ott, ez az én felelősségem innentől, ő pont odaért hozzám és én most eldobom.

De ilyen már volt. És nem változott semmi, ugyanúgy hazudik, lebukik.

Viszont én nem tudom vinni annak a felelősségét, hogy ezt mondja a családjának, a baráti körnek, elfedve a valódi okokat, hogy én nem vagyok megbocsátó, mellém csak tökéletes való, nem vagyok elnéző, hanem helyette haragtartó és mindig a hibát keresném, mert nemt udok megbocsátani.

Hogy vonhat még engem felelősségre? Úgy meséli, hogy amit tett az semmi, jelentéktelen...

Én érezzem rosszul magam és vigyem a felelősségét, mikor nem teszek mást, hanem eljövök, nem hisztizek, mert a fájdalom és nem törődés elviselhetetlen már.

Ti hogy védenétek ki, hogy még ezért vagytok felelősségre vonva és hülyének beállítva?

Ne válaszoljak, ne vegyem fel a telefonját, ne hallgassam meg?



2015. máj. 16. 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen dolgok senkiről sem pattannak csak úgy le, még rólunk férfiakról sem, pedig a nők gyakran hiszik. Viszont szerintem mindig nem "mehetsz alá" másoknak, most ez a férfi próbál érzelmi nyomást gyakorolni Rád, persze elszórakozhat veled újabb pár évet, de ha nem ezt akarod, akkor tényleg ne válaszolj neki, ne hallgasd meg, ne vedd fel a telefont.

Vannak dolgok, amik nem mennek egyszerre, nem nagyon lehet kilépni úgy egy rossz kapcsolatból, hogy közben az ember mindent megtesz a másiknak, amire csak az rákényszeríti.

2015. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És az ilyen emberek rájönnek valamikor, hogy hogy viselkedtek?!
2015. máj. 16. 16:01
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem :(
2015. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként számít, hogy rájön e vagy sem?
2015. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

nem fog rájönni, hogy hogy viselkedett, inkább örülj, hogy 4 hónap után ki tudtál lépni a gazdatest szerepéből.

ne engedd vissza a parazitát, ne érdekeljen, hogy mit mond másoknak. egyszerűen ne reagálj, foglalkozz más dolgokkal, aminek értelme van.

2015. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, hogy leszärod. Ne vedd fel a telefont. Ha neten keres, tiltsd le. Nyomd ki a telefont inkább, ne is csak hagyd csörögni. Ha nem áll le, tiltasd le a számát a szolgáltatónál. Ha más számról hív, vedd fel, amint hallod, hogy ő az, szó nélkül nyomd ki. Nagyon fontos, hogy ne hallgasd meg soha. Ha meghallgatod, simán lehet h öngyilkossággal fog fenyegetőzni. Úgyse teszi meg. De nagyon élethűen tudják előadni és te szépen lelkiismeretfurdalást érezve vissza fogsz menni hozzá. Ezt nem akarod, ezért ne hallgasd meg. Ha odamegy a lakásodhoz és csönget, ne engedd be. Mindig nézz ki mielőtt ajtót nyitsz. Először ne reagálj, ha nem megy el, mondd meg neki, hogy nem érdekel, menjen el. Ha nem megy el, mondd meg h rendőrt hívsz. Ha nem megy el, hívj rendőrt. Elég tutyimutyinak tűnik a leírásod alapján ahhoz, hogy utcán kezdjen követni. De ha azt teszi, ignoráld, menj forgalmas helyre, nehogy megüssön. Ha ezt kezdi csinálni, ne mászkálj egyedül, megint csak hívj rendőrt. Bár szerintem ezt nem fogja csinálni, de az lehet h a lakásodhoz odamegy.
2015. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nálam valakinek kitelik a becsülete, onnantól kezdve nem érdekel, hogy miről mit gondol,érez, csak akkor állok szóba vele ha az elkerülhetetlen (pl. egy munkatárs), akkor sem magánügyben.
2015. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!