Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem 3 és fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem 3 és fél év után, nekem első párkapcsolatom volt. Vélemények? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyfolytában ezen agyalok, analizálom a helyzetet, úgy érzem kezdek becsavarodni, ha róla álmodok felijedek, sehogy sem jó...Pedig nem ártana tanulni sem, mivel kihagytam egy évet és még hátra van a szóbeli egy tárgyból (nem vettek fel arra a helyre, ahova nagyon szerettem volna menni), de nagyon nehéz így koncentrálni.

Tehát: Az egész akkor kezdődött (vagyis akkor vált igazán láthatóvá, hogy valami van), amikor engem nem vettek fel, őt pedig igen, és elkerült az egyetemre. Bejelentette, hogy nem akar hazajárni most már csak kéthetente..(Azelőtt hetente találkoztunk.)Elkezdett ismerkedni, hogy beilleszkedjen (eddig amíg együtt voltunk nem igazán volt "pörgős" közösségben, mivel gimnázium után szakmát tanult, utána pedig otthon volt egy évet, hogy újraérettségizzen), nagyon lerövidültek a beszélgetéseink, fb-n még kevesebbet írt (alapból keveset írt), mert úgy volt vele, hogy majd este úgyis beszélünk telefonon lefekvés előtt. Persze ez engem nagyon zavart, éreztem, hogy hanyatlik a kapcsolatunk, ráadásul nem igazán volt mellettem lelkileg a bajban (hogy ugye engem nem vettek fel), de azzal nyugtattam magam, hogy most ez a sikerélmény meg az újdonság varázsa miatt van. Vizsgaidőszak közeledtével még rosszabb lett (én javában készültem az októberi érettségire), ilyenkor próbálkoztam azzal, hogy kedvesebb vagyok, törődőbb / akkor én is elmegyek ilyen "letojom stílusba". Ultimátumot adtam neki, hogy ha nem akar engem hetente látni + többet foglalkozni velem, akkor inkább legyen vége (hirtelen felindulásból..), másnap mikor megbántam már ő mondta, hogy jobb ez így. Csakhogy később találkoztunk véletlen a buszmegállóban és ő csókolt meg..Utána kb. fél évig normalizálódott a helyzet (de ugyanúgy kéthetente járt haza).A májusi érettségi előtt egy héttel nem voltunk otthon, szüleimmel egy szobában voltunk, amikor ő szakított velem. Facebook-on.Az egész úgy jött ki belőle, hogy viccelődtem, hogy ő mennyire nem féltékeny (írtak nekem más fiúk..), erre írta (pedig két hete még jött hozzám,és volt minden, összebújás, stb...így nem számítottam ilyen hirtelen erre), hogy már nem szeret, nincs meg benne azaz érzés, ami a kapcsolatot összetartaná, de emberileg szeret, szerinte egyébként az igaz szerelem kitarthat örökké, de volt hogy engem is szeretett, most csak az iskolával akar foglalkozni (egyébként tényleg sokat tanult, és mondta régebben hogy a koliban a szobatársai 3 hétig is szoktak maradni), és nem, nem tetszett meg neki más (Mégis más lányok képeit lájkolgatja, pedig ez nem volt jellemző rá.), plusz van hozzám illőbb ember, mert ő egyszerűbb, mint én. Még arra sem volt hajlandó, hogy szünetet tartsunk, és folytassuk szeptemberben, mikor végre egy városban lehetnénk, eljárhatnánk ide-oda néha(neki egyébként nem volt kedve kimozdulni, mégis írta most, hogy az is baj volt, hogy nem sok közös program volt). Felajánlottam, hogy mennék én hozzá, neki nem kell hazajönnie...De azt mondta ennek nem lenne értelme, nem akarja húzni, nem érdemlem meg. Nem hajlandó sem telefonon beszélni, sem találkozni, mert így könnyebb. Neki. (Fb-n egy darabig ne beszéljünk). Nekem szükségem lenne a lezárásra, ha élőben mondta volna a szemembe, akkor legalább érezném, hogy megbecsült. Gondoltam arra is, hogy az is baj volt, hogy a 4 éves kapcsolata után (vele szakítottak) 2 hónapra rá jött össze velem, és talán most besokallt..

Szerintetek még rájöhet, hogy hiba volt most abba hagyni? Mennyi idő mire elmúlik a fájdalom..? Én még mindig szeretem, a jövőmet vele képzeltem..

20/l



2015. máj. 17. 18:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Ő egyébként 22 éves.
2015. máj. 17. 18:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem azért szakított,mert a szájába adtad, hanem végre megkönnyebbült szerintem, hogy felhoztad a témát, és így könnyebb volt tényleg szakítanotok.


Szerintem ez már le van zárva.Elmúltak az érzelmek. De kéthetente,vagy ritkábban pár órás tali miatt pláne nem érdemes kapcsolatban lenni SENKIVEL!


Legyen már önbecsülésed.


Majd lesz olyan pasi,akivel mindennap együtt lehetsz.

2015. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

*abbahagyni

Köszönöm a véleményt! Igaz, az tény, hogy kéthetente az, hogy itt alszik és másnap megy, nem valami sok, de volt egy kapocs közöttünk, meg végül is ennyi időn keresztül egymás életének szerves részei lettünk, számomra ő volt az egyik legjobb barátom.

2015. máj. 17. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy 1-es is írta megkönnyebbült.

Ennek így ebben a formában semmi értelme.

Az már erőltetett lenne ha együtt maradnátok.

első kapcsolatod volt, érthető h még mindig odáig vagy érte és őt képzeled életed párjának meg ő volt életed nagy szerelme kivel elképzelted a gyereket meg a fehér ruhát, de nem ő az.

Jobb ezt lezárni és nem bolygatni, és nem arról tanakodni h na talán azért még néha néha találkozhatnánk.


Mert jelenleg kétségbe vagy esve, hogy mi lesz majd ezután veled.

2015. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia,

ez sajnos szerintem is lefőtt. DE, minden okkal történik, koncentrálj a szóbelikre, magadra, élvezd kicsit, hogy szingli vagy. Hidd el, most akármilyen nehéz is, napokkal, hetekkel, akár hónapokkal sokkal könyebb lesz. ( Tényleg ). Ha esetleg nagyon depiznél, akkor ajánlom a Sedacur Fortét (első barátommal való szakítás rendkivül megviselt, és ez nagyon jót tett).

Hidd el lesz jobb, aki jobban megbecsül, és mindennl fontosabb leszel neki. (a sulinál is.)

Kitartás! Itt a nyár, buli, pasik...

2015. máj. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MolotovPunk ***** válasza:

Az utolsó írta le jól.Ez a hajó már elment szerintem is.

Kár ezen gondolkodni,mi lett volna ha...

(Meg mi lenne,ha visszajönne.)

Elején nagyon nehéz lesz nélküle,de később nem fogod már bánni.

Kezdj új életet és tanulj.Majd találsz másik srácot.

2015. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem is két és fél év után szakítottak hasonlóképpen nyáron, igaz sok veszekedés után, de valamelyest váratlan volt. Utána hosszú ideig nem tudtam elszakadni.. két hónapig nem beszéltünk, egyszer csak rám írt, akkor újra elkezdtünk, néha találkozgattunk, és persze kialakult egy szexkapcsolat. Én mindig figyelmeztettem magam, hogy ne akarjak többet érezni újra, és sikerült is elhidegülnöm a hónapok múlásával ennyire, hogy csak testi dolog volt. De egy idő után az sem okozott örömet. Ő viszont elkezdett egyre jobban nyaggatni megint, aludjak ott náluk, maradjak ebédre, menjek el a ballagására, végül benyögte, hogy jöjjünk össze újra. Egy pech: pont ezelőtt két héttel ismertem meg valakit, akiről kb első perctől fogva tudtam, hogy más lesz, és akivel azóta is együtt vagyunk. Pedig sohasem hittem volna, hogy jöhet még jobb, tényleg én is azt hittem, hogy egymásnak vagyunk teremtve... a sok közös élmény, és közös tulajdonság, ízlés miatt. De nem. Ugyanilyen emberkét találtam, de mégis jobbat:)

Neked is ezt mondom, hidd el, én le tudtam volna ütni bárkit, aki azt mondta, hogy lesz még jobb. És lett!! Ő pedig most agonizál, és szenved, de saaajnos egyáltalán nem tud érdekelni.:)

2015. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Milyen messze voltatok egymástól ?
2015. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most kb. 1 órányira (annál azért valamivel több) van javarészt (az egyetemi város.) A lakhelye olyan fél óra.

A kapcsolat elején szakmát tanult, kollégista volt, szóval eleve így alakult ki a kapcsolatunk, hogy a hétvégék voltak együtt töltve.

2015. máj. 20. 20:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy kezdte, hogy nem tudja elég-e az, amit érez a kapcsolat folytatásához. És szerintem most bemakacsolta magát. Szerintetek van esély, hogy átgondolja újra az egészet, és ad még esélyt? Ahhoz mit kéne tennem? Remélem nem rontottam el azzal, hogy elbúcsúztam tőle+ előtte még válaszokat akartam...Egyikre sem válaszolt, pedig tudom, hogy fontos voltam neki, és emberileg sokra tart, akkor nem értem elbúcsúzni normálisan miért nem tud tőlem...
2015. máj. 22. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!