Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első párkapcsolatom - mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első párkapcsolatom - mit tehetek meg és mit nem?

Figyelt kérdés

nos, nekem 19 éves koromra sikerült eljutnom oda, hogy életemben először szerelmes vagyok és összejöttem egy sráccal 1 hónapja. Mivel nincs túl sok tapasztalatom eme téren, néha aggódom amiatt, hogy valamit elrontok - mi van, ha túl türelmetlen vagyok? Ha sürgetek vagy épp elhúzok dolgokat? Hogy vegyem észre, ha zavarja valami, de nem mondja el, mert mondjuk nem akar megbántani?


Tudni kell, hogy a barátom "kapós legény"-nek számít, mert nagyon jóképű, ráadásul vendéglátós munkájából adódóan rengeteg csinos lány veszi körül esténként - hihetetlen, hogy sok szép barátnőm bepróbálkozott nála, és ő mégis engem akar... :) Talán ezért aggódok ennyire, hogy elrontok valamit...


Igazából nem vagyok féltékeny, hiszen itt van mellettem, nyilvánvalóan engem szeret. Nem vagyok sürgető, tudok várni, ha kevés ideje van rám a munkája miatt. Nem vagyok hisztis, veszekedős, számonkérő, sértődékeny vagy ilyesmi... csak néha nem tudom, hogy mit tehetek meg és mit nem.


Adnátok néhány tanácsot, hogy ismerheti ki magát az ember az első kapcsolatában? :)


2011. júl. 31. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
hmm...szerintem ismered annyira hogy látod ha hazudik,nem tetszik neki vmi.azért van veeld lehet,mert nem volt sosem senkid és benend meg tud bizni,hogy rendes vagy.szerintem ne aggodj.a hazugság szagot ugyis megérzed.legyél olyan mint eddig,mert már 1honapja vele vagy,igy kedvel téged ahogy vagy.ha vmi nagyon zavarja majd ugyis szová teszi.v tudod mi a rossz tulajdonságod és rákérdezel hogy na sokszor ilyen voltam,nem zavar nagyon kicsim?
2011. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez annyira aranyos! :) Jó olvasni. Egyébként tényleg nincs mitől félned, mert TE vagy a barátnője. Szerintem adj 1 kis időt magadnak, és magától ki fogod ismerni, hogy hogyan működsz ezen a téren. Nagyon sok boldogságot nektek!! :-) 15/L
2011. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarod elveszíteni a hőn áhított szerelmedet akk nem húzód-halasztod a szex kérdést majd..^^
2011. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy lovat!
2011. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hé, mintha rólam írnál:D

Nekem 17 évesen volt az első barátom, neki én vagyok kb. a... szóval nagyon sokadik barátnője:D Ő is vendéglátós:)) És nagyon-nagyon kapós, szintén:)

Én sem tudtam annak idején, hogy mit meg hogyan stb, de aztán összecsiszolódtunk, sőt még a mai napig is, folyamatosan szükség van arra, hogy kompromisszumokat kössünk, még nálunk is 3.5 év után. A lényeg szerintem, hogy soha ne add fel a saját egyéniségedet, ne rendeld alá magad a kapcsolatnak teljes mértékben, de ne is legyél önző. Konkrét dolgokat nem tudok mondani, de majd rájössz.

Amúgy leírhatnád a keresztneved kezdőbetűjét, mert nagyon hasonlítasz írás alapján az egyik ismerősömre és kíváncsi vagyok...:P

2011. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Húúú, köszi az eddigieket :)


A nevem... hát, az egészet tényleg nem írnám le :D Amúgy S-sel kezdődik, ha véletlenül passzol, írj nyugodtan, de csak priviben:D :D

2011. júl. 31. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Sanyi te vagy az? :)
2011. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!