Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Öngyilkosságra készülök.5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosságra készülök.5 év együttélés után elhagyott, mit tegyek? Többi lent.24 éves lány.

Figyelt kérdés

Nagyon boldog voltam, hogy végre találtam pasit, pedig nekem különösen nehéz a társkeresés mert nem vagyok átlagos lány.


Öt évig éltünk együtt, majd egy nap közölte, hogy ő megcsalt, mást akar, és elhagyott. Egyedül maradtam, barátaim nincsenek mert mindenki elítél és kigyúnyol azért amilyen vagyok, a szüleim nem értenek meg anyám folyton jobban tud mindent apám pedig utált mindig is mert fiút akart nem lányt és vannak napok amikor úgy érzem szabályosan gyűlölnek.


Az életem kilátástalan, munkám nincs, és nem is lesz egy jó darabig, párom sincs, boldogtalan vagyok, üres, és szánalmas.. Azt hiszem a világon nekem már nem sok keresni valóm van.


Tudom sok ilyen kérdés volt, de most mégis.. érdekelne, hogyan lábaljak ki ebből. Igazából segítség kéne - nem pszichiáter , az van.. - aki barát, és segít, akár beszélget velem vagy közös programok satöbbi, a négy fal között vagyok, senki rám se néz..


Ha nem öngyilkos leszek a magány fog megölni. Minden este sírva alszom el.

14 éves korom óta foglalkoztat a halálom, a tény, hogy jobb lenne a világ nélkülem. De az öngyilkosság nem gyávaság, erre saját magam jöttem rá, ugyanis még ahhoz sem vagyok elég bátor - még - hogy megtegyem.


Én nem a gondok elől menekülnék, egyszerűen nincs semmi amibe kapaszkodhatnék, egyedül vagyok, magányosan.. Nincs senkim, szó szerint se kutyám se macskám, és itt vagyok 24 évesen.. Önhibámon kívül mindenki mindig csak bántott, gúnyolt mert ciki voltam, nem voltam menő csaj.. A pasik le se xartak, és akkor jött Ő vele boldog voltam, öt éven át, ami egy 24 évesnél nagy idő, mellette lettem tinilányból nő, azt hittem talán vele élem majd le az életem. De nem így lett.


És most azon gondolkozom, megtegyem -e.

Olyan Dalida féle módszerrel, sok sok gyógyszerrel, szépen elaludni... Fájdalom mentes.


De valamiért mégis motoszkál bennem, hogy talán ha nekem is lennének barátaim mint másoknak, ha én is normális életet élhetnék mint mások akkor boldogabb lehetnék.

Talán.. Nem tudom ki vagy mi segíthet, de egyedül nem tudok megbirkózni ezzel.

Annyi mindenen mentem már keresztül, sosem leszek már boldog?.. :(



2015. máj. 17. 02:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Dehogynem leszel boldog. Annyira kevés részén vagy még túl az életednek, hogy el sem tudod képzelni. Ugyan úgy találhatsz megint párt magadnak mint öt éve és lehet, hogy ezúttal sikeresebb lesz. Senki nem éli az életét zökkenőmentesen a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket, a nehéz idők meg azért, hogy átvészeljük és az utána következő jót jobban értékeljük. :) változtass valamin,kezdj bele újba. Feladni hülyeség hidd el nekem. Olyan szép dolgok vannak még az életben előtted amit megbánnál ha nem élnéd át. ;)
2015. máj. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 WheneverYouWant ***** válasza:
97%
Megpróbálok segíteni de azt szögezzük le előre hogy ez egy butaság... Ha egy 18 éves lány írta volna azt mondom rendben van. A legnagyobb gond az szerintem hogy te a boldogságot a szerelemben keresed... Ezernyi más dolog is boldoggá tehet ebben az életben. Ez egy óvodás dolog hogy de nekem az kell de nekem az kell... Fogadd el azt amilyen vagy (nem tudom egyébként mi a gond mert azt nem írtad de attól függetlenül) Fogadd el hogy egyes dolgokat nem kaphatsz meg és keress valamit amit megkaphatsz és boldoggá tud tenni. Ha ezt már megtaláltad és boldog vagy napról napra akkor ez látszódni fog rajtad könnyebben megtalál a szerelem is. Senkinek nem kell egy ilyen labilis barátnő... ha valaki belegondol kicsit a jövőbe ha ez elején boldogok is lennétek szülsz két gyereket aztán beüt valami crack és neked eszedbe jut megint a könnyebb utat választani és Dalidázol egy kicsit.. a két gyerek meg ott marad apára...Ha a halál foglalkoztat akkor nézz horror filmeket. Ha meg már élsz akkor élj boldogan keresd meg a módját...
2015. máj. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Fogj meg az életben apró örömöket. Közhely, de ha már gyakorlod, akkor rájösz, hogy mégsem teljes hülyeség.

Én is pl. egyedül eljárok koncertekre, kiállításokra, bármire ami érdekel. A végén kiderült, hogy még kényelmesebb is egyedül elmenni sok ilyen helyre, nem kell 2-3 másik ember ízlésének megfelelni azzal, hogy mit iszok, mikor megyek vécére, mikor akarok első sorba állni, mikor nem, melyik képet nézném fél órán át, stb. stb.... Eközben fél éve szerelmes vagyok, de az illető számára sajnos csak egy érdektelen, unalmas senki vagyok, akivel esetleg néha "trécsel", de nem vesz komolyan (mondjuk nem is árultam el neki, hogy érzek valamit, de szerintem nincs is értelme).


Egy szóval, mások is szenvednek a világban és azért lehet találni dolgokat, amik felvidítanak. Csak hát lelki erő kell, hogy ezt komolyan el is hidd.

2015. máj. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%

Gyerekes vagy és éretlen, az a bajod. Úgy képzeled, hogy te vagy az elrabolt és kastélyba zárt hercegnő, de majd jön a legkisebb királyfi és megment téged. Ébredj fel Csipkerózsika: a világ nem így működik, a boldogságunk nem egy másik ember függvénye és ha te nem vagy hajlandó saját magadért tenni semmit, csak koloncként cipelteted magadat az életben a partnered hátán, azzal minden férfit el fogsz riasztani. Megkérdezhetem, hogy ha olyan hű de magányos vagy, akkor mi a szart csinálsz évek óta? Tanulsz, fejleszted magad, van diplomád, vagy szakmáid, beszélsz 2 nyelvet? Vagy csak döglesz otthon és szenvedsz? Ha feleslegesnek és üresnek érzed magad, akkor miért nem húzol el a legközelebbi állatmenhelyre, hogy szeretnél önkénteskedni? Rögtön megéreznéd, hogy szükség van rád...


Elhiszem, hogy ezer bajod van, de emellett a legnagyobb gondod, hogy irgalmatlanul lusta vagy. A pszichiáteredet meg sürgősen cseréld le, mert már régesrégen rá kellett volna vezetnie téged, hogy a sorsodért felelős embert a tükörben találod. Ez a hárításod, hogy téged mindenki önhibádon kívül bánt, ez fantasztikus. Tényleg mindenki? De évek óta? És te valóban semmiről nem tehetsz? Gondolkozz ezen. Meg azon is, hogy ha te nem változtatsz a saját viselkedéseden, akkor semmi sem fog változni körülötted. A megoldás a te kezedben van.

2015. máj. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Erthetoek a problemaid. De gondolj bele abba, hogy itt vagy a Foldon, 24 evesen,es meg mennyi mindent tehetsz az eleteddel. Hidd el! Ha olyan emberek vesznek korul akiket nem birsz, szerintem valtoztass valamin. Mondjuk (nyilvan ehhez sok penz kell) koltozz el. Ahhoz a helyhez ahol most vagy nem kot semmi, felejteni konnyebb lenne, a szuleid meg bekenhagynanak, vagy jobb esetben rajonnenek,hogy eloluk is menekulsz, es talan magukba neznek egy kicsit. Mindenesetre valamin valtoztatnod kell, es a pozitiv iranyba! Nincs olyan ember, aki haszontalan, aki nem erdemli meg, hogy boldog legyen. En pl hiszek benned. Az a dolgod, hogy higgy magadban! Talald meg azokat a dolgokat amikben jo vagy, es hidd el, ezek a dolgok (hobbik) oromot fognak okozni neked. A szerelemrol annyit, hogy szerintem ne eroltesd vagy gondolkodj rola addig, amig nem szedted ossze magad.

Remelem tudtam segiteni, de privatban is irhatsz :)

2015. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 omba ***** válasza:
100%

"ha nekem is lennének barátaim mint másoknak, " - hát ez egy súlyos hiba, amikor a párkapcsolat azt is jelenti, hogy a pár kivonul a világból és csak ketten képzelik az életet.


Elgondolom, hogy én milyennek láttam a világot 24 évesen...

ennyire nem voltam kiakadva, de valahogy nekem is elég sz*rnak tűnt.

A legjobb dolgok később jöttek és még csak álmodni s mertem volna róluk.

Ha jól látom, életed első komoly szakítása, hát nehéz de pár év múlva te se fogod érteni ezt a nagy elkeseredést.

2015. máj. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket és közös lakás vásárlás terveztünk 6 év együttélés után a barátnőmmel, amikor egy abszolút bensőséges pillanatban felállt és annyit mondott vége, költözzünk szét.


Nem, nem vagy egyedül a problémáddal, nem nem különleges a helyzeted, milliónyi ember kel fel egy ilyen után másnap, és kezdi újraépíteni az életét.

És mindehhez még nagyon fiatal is vagy, én bő tíz évvel idősebben kellett, hogy belevágjak, ismerek olyat, aki 50 évesen tette meg és nem vágta fel az ereit, pedig hidd el, ilyen fiatalon mint amilyen Te vagy még sokkal könnyebb az újrakezdés.


Szóval a tanácsom? 1-2-3 hétig, esetleg hónapig sajnáld magadat annyira, amennyire csak tudod, utána állj fel a padlóról, vedd számba, hogy mit érzel gondnak az életedben, rakd sorba őket fontossági sorrendben, és a elsőt kezd el azonnal gőzerővel megvalósítani.


Nincs munkád? Feküdj rá ezerrel, hogy legyen.

Nincsenek barátok? Találj hobbit, sportolj, járj kikapcsolódni, egy idő után jönni fognak a haverok, a barátságok, és ki tudja melyikből lesz szerelem (hidd el, 24 évesen ezen a téren sem vagy semmiről lemaradva)



Állj fel, és tegyél valamit, helyetted én nem tehetem meg!!!

2015. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Engem 5 év után hagyott ott a feleségem 1 hónapja, pedig semmi jelét nem mutatta. Minden jól működött.

De ismerek olyat, akit több mint 20 év házasság után hagyott ott a felesége (3 gyerekük van).

Mindkettő új kapcsolat miatt. Ilyen a világ. Nem mondom, hogy egyszerű feldolgozni, de nem lehetetlen.

2015. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Az öngyilkosság nem vicces dolog és ráadásul még nem is oldja meg a problémákat.


Ja, és tök mindegy, hogy milyen megoldást választasz, RETTENTŐEN fog fájni. Ha sok gyógyszert veszel be, attól sem fogsz szépen elaludni és álmodban csöndesen meghalni. A túladagolásoknak mindig nagyon kellemetlen és ijesztő mellékhatásai vannak. Ráadásul a halál közelében az idő megnyúlik és igen hosszan fogod átélni azt, amiről most azt hiszed, hogy egy csettintés. Ne akarj meghalni, amíg nem muszáj. Engem a barátnőm négy és fél év után hagyott el, undorító módon. Kiderült, hogy kihasznált, hazudott, csalt, visszaélt a bizalmammal. Azt hittem megszűnik nélküle a világ. Rá kereken 1 hónappal találtam mást... egy csodálatos embert. Szerelem kb. első látásra. És most itt vagyok, elég sok idő eltelt már és minden happy. A reményt nem szabad feladni.

2015. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
4-essel maximálisan egyet értek.
2015. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!