Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan 9 hónapja vagyok eggyütt... voltak nehezebb időszakok a kapcsolatunk 2x szakitottunk elöször egynapos után jöttünk ujra össze utánna pedig 3 nap után... a szakítás oka az volt hogy nem sok időt töltöttünk eggyütt mert ő folyton dolgozott (pedig nem lett volna neki muszály ) és + mikor egy kicsit is vele tölthettem beszologatott, macerálkodott megbeszéltük hogy ezeken változtatunk... egy darabig mukodott is a dolog de utánna megint elkezdődött a,, munka miatt nincs rád időm,, és a macerálkodás ami pár napja addig jutott hogy ő egy beszolásom miatt lefejelt ez nekem nagyon rosszul esett tőle meg is mondtam neki majd még aznap kibékültünk... másnap megint beszologatott amit en sem hagytam vissza szóltam neki valamit erre ő az utcán lerántotta a nadrágom 2x is :O Erdélyi? Gondoltam magamban majd jól megmondtam neki hogy ez nagyon csunya dolog volt

Szerintetek ez normális viselkedés?

Elgondolkodtam rajta hogy most szakitsak vele vagy ne?

Te az én helyzetekben mit tennél?

Ez a lefejelős meg nadrág lehúzogatos dolog elött biztos voltam benne hogy vele akarom leélni az életem de mostmár kicsit félek tőle hogy a későbbiekben mivel fog,, meglepni,,

Köszönöm hogy elolvastad probáltam rövid lenni és tömö köszönöm a válaszod!


2015. máj. 17. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lefejelt és lerántotta az utcán a nadrágodat??


Ez vagy kamu vagy te sem vagy normális ő meg egyenesen egy degenerált idióta.

2015. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu... komolyan megtörtént
2015. máj. 17. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Te honnan származol amúgy?
2015. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?? 12-13??? Ez rohadtul gyerekes viselkedés a részéről
2015. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem normális viselkedés. Mármint a tied. Ha van benned egy kis tartás az ilyen alakot egyből kidobod, nem érdemel többet.
2015. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én:19, ő:22

Nem tudnék nélküle élni már vagy 13 éves korom óta tetszik és alig volt bátorságom felszedni...

Kicsit agresszív tipus... régebben nagyon az volt.

Lehet azért mert NS skin?

2015. máj. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!