Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ebben a szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben a szituációban? Már a gyomrom is fáj az idegességtől

Figyelt kérdés
Nincs hét amikor a barátom ne várna meg munka után. Tegnap az egyik kollégámmal (ő egy velem egyidős srác) elmentünk volna egyet italozni, kiengedni a stresszt de a párom a munkahelyemnél várt. Muszáj volt vele hazamennem, nem mondhattam, hogy a kollégámmal akarok menni inkább mert azt hinné megcsalom. Szeretem a párom de nem akartam vele tölteni az estét, kell a szabadság. 19 éves lány.
2015. márc. 14. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ennek hamar vége lesz

és igen kell a szabadság a kapcsolatban is ezt mond meg neki

és azt hogy ne menjen oda mindig

2015. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátoddal, hogy szükséged van magánszférára is, normális ember ezt megérti. Ha nem, akkor pedig vess véget még idejében a kapcsolatnak, nem egy tárgy vagy, akit birtokolhat és trófeaként őrizhet.
2015. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szóltam volna, hogy elmegyek gőztkiereszteni a kolegákkal, ne várjon...
2015. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szereted, de a változatosságot még jobban :-)
2015. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, manapság rohadtul nem divat... de esetleg megbeszélni egymással? Tudod, kommunikáció?
2015. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most mit vagy ideges ettől? A párodat miért nem hívtad, hogy menjen veletek?

Az tényleg bunkó dolog lett volna, ha oda megy eléd, megvár, te meg elküldöd. Ha nem akarod, hogy veletek menjen, akkor előtte szólj neki, hogy ne jöjjön eléd.

Ha ezért azt hiszi, hogy megcsalod, akkor....nem bízik benned. Bizalom nélkül meg mit sem ér az egész.

2015. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Srác helyébe megvertelek volna szegény srác :(
2015. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szergej55 ***** válasza:
Kicsi szádat most használd majd beszédre.
2015. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Párom olyan ember akin érzem hogy nem csak a szexre kellek neki, ezért nem akarom elveszíteni. Sok csalódás ért már. Megbízik bennem, de félek hogy ha okot adok a bizalmatlanságra más lányt talál. A mai kapcsolatok már csak a külsőről szólnak és a dicsekvésről. De én nem ilyen vagyok, nem akarom hogy a párom ezt higgye rólam.
2015. márc. 14. 23:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Tenni kéne ellene nem?
2015. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!