Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, ha az egyik fél még többet szeretne, maradnátok barátok?

Figyelt kérdés
Vagy elfelejtenétek egymást, menjen mindenki a maga útján külön.
2015. máj. 19. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt olyan exem, akire a mai napig viszolyogva gondolok, annyira megromlott a kapcsolatunk, annyira félreismertem.. Vele kizárt. Vannak olyan exeim, akikkel hosszú baráti kapcsolat maradt fenn. Kizárólag az ex személyiségétől függ, nem meg attól, mi vezetett a szakításhoz.
2015. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én minden exemmel jóban vagyok, mindenkivel jó viszonyban fejeztük be. Számomra épp az lenne a furcsa, ha soha többé nem hallanék semmit az illetőről, hiszen egykor fontos volt nekem, a múltam része és szép emlékeink vannak. (Általában egy-egy karácsonyi levélre, születésnapi, névnapi köszöntés apropóján történő levélváltásra szorítkoznak ezek a barátságok, mert legtöbbjüket messze sodorta az élet, de van, akivel viszonylag rendszeresen levelezünk / találkozunk.)

Én akkor is a barátságot választottam, amikor velem szakítottak, és nekem épp cudarul fájt. Mégis jobb volt látni, hogy éli tovább az életét nélkülem, mint tényt, mintha állandóan azon pörgettem volna az agyam, hogy hol lehet, mit csinálhat, mit gondolhat, van-e valakije stb. Sokkal könnyebben továbbléptem én is.

2015. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!