Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Ti együtt maradnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti együtt maradnátok olyan emberrel, akinek drogos múltja van?

Figyelt kérdés
5 hónapja,h összeköltöztem a párommal.az összeköltözés előtt derült ki,h 4 évig titkolta előttem,h füvezik.mindig úgy intézte,h olyankor ne találkozzunk.megbocsájtottam neki,mert nagyon szeretem.most az derült ki,h mielőtt jártunk volna,néhány alkalommal speedet meg ecstasyt fogyasztott.a füvet állítólag letette,a többit meg csak régen,kíváncsiságból próbálta ki.

2012. máj. 5. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha azt mondta h abba hagyta akkor no para.. :) De ahogy megtudod h még mindig csinálja, rakd ki azonnal! A kapcsolatotok is bánhatja de rosszabb verzióba.. :S
2012. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Füvet? Ezt te drogos múltnak nevezed? A fű az lóf*sz, kb. annyi, mint egy reggeli erős kávé cigivel. Amikor megláttam a kérdést, azt hittem, hogy heroin-kokainról van szó, de fű? Viccelsz?
2012. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Oda ne csináljak, 3 évig füveztem.

1 éve semmit nem csinálok, ha fizetnének sem akarnám.

Most szégyellnem kéne magam ugyanúgy? Egy életre megbélyegezni magam? Te is a filmeken nőttél fel látom.

2012. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az ecstasy meg a speed nem drog?nem 3 év füvezésről van szó,hanem 11ről.és pontosan tudom,h mi a fű hatása.látom rajta,h szellemileg függött tőle.remélem,h már nem.
2012. máj. 5. 11:27
 5/12 anonim ***** válasza:
előttem szólónak igaza van pfff...2 éve füvezek,semmi bajom sincs,ms kávézik reggel én füvezek...van amikor bongból,pipából vagy egyszerűen cigibe...bár nem dohányzom...és mióta füvezek,kitűnő tanuló vagyok,reggelente frissen ébredek és stressznek nyomát se érzem....csak a rohadt média kimossa az ilyen embereknek az agyát mint te és minden szart elhisznek...meg leszarom h éltek vele vagy nem,ha nem több marad nekem :)
2012. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam párszor, ez sajnos társaság miatt jöhet. De ilyenekre nem kattansz rá egy használattól, ha nincs a társaságban és ha venni se tud, meg ha van benne egy kis valamihez tartása.
2012. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs kimosva az agyam,és mint már említettem,pontosan ismerem a hatását.az 5.-ödik válaszolónak üzenem,h nem 2 év után jelentkeznek a mellékhatásai.és a mellékhatásokat te nem fogod észrevenni magadon.a párom is aggresszív lett tőle,kötekedni kezdett velem,majd végül ok nélkül szakított velem.másnap semmire sem emlékezett,és bocsánatot kért.
2012. máj. 5. 11:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem tudható be a marihuananak, maximum a gyenge személyisége miatt. Vannak bizonyos élettani hatása, hogy motiválatlan leszel stb.. de csak az erre hajlamos embereknél főleg. Jó tudnod, a drognak nincs állandó hatása, tőled függ, hogy irányítod. Set, setting :)
2012. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vehetsz például az első mondatomra bármit, ki mennyire függ valamitől és milyen hatással van rá, van akit nem irányít annyira a cigaretta tudja nélkülözni, vagy a gépfüggőnél hasonlatos példa. Minden csak rajtad múlik, mennyire van rendben az életed és mennyire tudsz uralkodni magadon, fel kell nőni ezekhez a dolgokhoz és tudni nélkülözni. Arany közép út, hogy ne legyen hatással az életedre.
2012. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezekre a tényezőkre bármi lehet hatással, jelenlegi életszínvonal, személyiség, önismeret hiánya, családi problémák vagy bármi, csak felerősíti ezeket a problémákat vagy átsiklasz a segítségével felette. Nem hiába mondják nincs két egyforma ember, ha egy társaság nagyon egy hullámhosszon van akkor ilyen tényezők is befolyásolják a "trippet" erre értem set, setting.
2012. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!