Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti visszafogadnatok az exetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszafogadnatok az exetek? Ferfiak?

Figyelt kérdés

veget ert egy tobb eves kapcsolatotok de a csaj elhagyott titeket, eltelt 3 honap azota, ujrakezdenetek ?

24-34 eves ferfiak ?


2015. máj. 21. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért hagyott el?
2015. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bizalmatlansag, (megcsaltam, de nem vallottam be)
2015. máj. 21. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Jóhogy semmibe sem néznélek hisz ha el sem mondtad h megcsaltál hogy bízhatnék benned többet? Én így értelmezném kb. a helyzetet.
2015. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem. Ha az én hibámból lett volna akkor igen.
2015. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz visszamenni hozzá? Őszintén megbántad, hogy megcsaltad, rájöttél, hogy tényleg ő az igazi, és tanultál a leckéből, vagy pillanatnyilag nem alakulnak túl jól a dolgaid, az ex biztos pont volt, rendes srác, aki sok mindent meg fog adni, de 0.5-1 éven belül majd megint megismersz valakit, aki 2 percig izgalmas szexuálisan, és megint nem fogsz bírni magaddal?
2015. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze a srácnak nem fogad vissza téged.
2015. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SOHA!!!4!!4!négy!!
2015. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
Biztos,hogy NEM.
2015. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!