Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hiányzik azóta is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik azóta is?

Figyelt kérdés

Bocsi telorol vagyok...2éve hogy szakitottunk de nèha nèha feljön bennem a hiánya.2èvet voltunk együtt együtt is laktunk 1 èvet de megcsalt kiszeretett belőlem ès durván elhagyott. Hiába szemèt volt hiába volt azóta hosszabb mèg 1éves kapcsolatom is,néha ugy èrzem mintha mindenhol mindenben őt keresnèm...nagyon szerettem..senkit se annyira mint őt.... Ugy ereztem felszabadultam es tultettem rajta magamat de ujra feljonnek neha a gondolatok.pedig szemèt volt .miert nem birom teljesen kiverni a fejembol?


25 f



#szakítás #megcsaláa.hiány
2015. máj. 27. 06:23
 1/4 B.I.G ***** válasza:
Ez közhely lesz barátom,de az ídő majd szépen elfeletteti ha meg ez mellett a lány mellett is eszedbe jut sokszor és ráadásúl úgy,hogy látom fáj is.Akkor legyél kedves ne gyötörd tovább azt a kiscsajt mert nem ő lesz az igazi.Majd jön egy olyan lány aki el fogja veled feledtetni meglátod.Tényleg közhely ,de így van.
2015. máj. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nosztalgia.

Tudod, az idő megszépíti az emlékeket. Néha nekem is eszembejut egy exem, nagyon szerettem. Az általa okozott fájdalom már elmúlt, azért tűnik jobbnak. De nem az.

(megjegyzem én is telefonról pötyögök. Ha odafigyelsz, nincs elgépelés)

2015. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jelebleg nincs kapcsolatom, csak írtam hogy volt 1éves kapcsolatom is de az nem ment rég vége
2015. máj. 27. 06:45
 4/4 B.I.G ***** válasza:
Hát ha nem is segítettem,mert ez nem nevezném annak,de legalább nyugalmad legyen,hogy egyszer elfelejted.Persze nem teljesen,ha nagyon szeretted,de majd át fordul ez másba,és akkor lesz jó,ha ez megtörténik.Addíg meg keresgélj,és ne keresd másba azt.Minden ember külömbözik,hál istennek.De soha ne azt keresd az újba,mert akkor nem fog változni semmi.
2015. máj. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!