Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek csak azt akarja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak azt akarja?

Figyelt kérdés

Az volt barátommal 3 hónapja szakitottunk, 2 hónapot voltunk együtt. Szakitás után kb rá egy hónapra, ha nem több, találkoztunk nála, és szexeltünk.

Azt hittem , hogy ujra kibékülünk, de nem ez lett..

Most megint tartjuk a kapcsolatot , és most megint kérdezte hogy nem lenne e kedvem felmenni nála, meg hogy szóljak mikor arra járok..

Szerintetek csak szexet akar megint ? Érez még irántam valamit ? Ha nem, akkor miért pont velem akar lefeküdni, találna mást is ez biztos..



2015. máj. 29. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Azt. Ingyenbe vagy, még egy vacsiba se kerülsz:)


Egy millió pasi szaladgál az utcán aki össze tenné a két kezét, ha normális nőt és párkapcsolatot találna, csak rajtad múlik, hogy mikor veszed észre. Ez a tag nem szeret téged és sosem fog szeretni. Használ.

2015. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagy hülyeség lenne megtenni, ha én is akarom vele?
2015. máj. 29. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
A te dolgod, de mivel kapcsolatot nem fog akarni veled, ezzel csak azt éred el, hogy nem tudod lezárni a múltat és neked se lesz normális párkapcsolatod. Na meg van az az önbecsülés nevű dolog is... Én nem lennék senki guminője, de ha te ezt akarod, akkor beszélhetünk neked...
2015. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is csak szexet akar mast nemigazan. Te meg hamis abrandokba ringatod magad kozben meg csak lyuk vagy neki. Nem kell veled mutatkozni nem kell teged elhalmoznia semmivel csak szolnia kell hogy "haho puncihiany" es te ugrasz is egy szo nelkul(termeszetesen nala kell lennetek mert o bizony nem fog megmozdulni azert hogy d u g hasson egyet hiszen az mien mar.. Ha te nem mesz majd szerez mast. De ha neked ez igy tokeletes akkor hajra! ;) amugy bocsi a kicsit flegma stilusert de az ilyen naiv buta emberek feltudnak idegelni...
2015. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat ma ugyvan hogy jon ki ertem. szoval megmozdul kepzeld :)) amugy nem vagyok naiv sem buta, tisztaban vagyok vele mit akar.
2015. máj. 29. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kívánod őt, jó vele a szex, akkor csináljátok, nincs ezzel semmi gond. :)) Viszont ha te titkon abban reménykedsz, hogy majd beléd szeret újra, és összejöttök, akkor jobb, ha kerülöd, mert a végén te fogsz sérülni...
2015. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy vele, mit akar, akkor most miért is itt ez a kérdés? Talán dicsekedni akarsz, hogy annyira jó vagy az ágyban, hogy még szakítás után is visszajár a pasid, vagy hogy meghallgathasd, hogy hülyeséget csinálsz, vagy minek?
2015. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen!Csak szexet akar.Gondolom olyan mély kapcsolat nem alakult ki köztetek 2 hónap alatt.Amúgy nincs ezzel gond,ha te is csak szexnek fogod fel.Viszont ha még táplálsz iránta érzelmeket,akkor szerintem,zárd le ezt az egészet,mert sérülni fogsz lelkileg.Tapasztalatból mondom!
2015. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"... lenne e kedvem felmenni nála..."

Hova? A padlásra?


Szerintem sincs ennek jövője. Ha sexet akarsz, akkor már meg is kaptad, de szerintem dobva leszel, amint talál másikat.

2015. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi mit féltékenykedek itt.. Hiszem megmozdul érted a srác hiszen lemegy eléd vagy elmegy eléd mily lovagias dicsö tett.. :DDD tudod ahhoz hogy valakinek csak dugni kelljél nem olyan nagy dolog mint hiszed:D de amugy hogy ne csak köcs ö g legyek..mivel látszik hogy te többet akarsz és nem csak szexet igy ne legyél vele mivel magadat bántod hosszu távon. Hidd el hosszu távon jobbna jársz ha nem hiu ábrándokat kergetsz. :)
2015. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!