Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy a barátomnak ennyi szeretője volt előttem?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem a barátomat, ő minden hétvégén járt randizni, és az évek során elmondása szerint kb. 30 nővel volt együtt. Én ezzel tisztában is voltam mindvégig, de egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog. Bánt, hogy ennyi nővel lefeküdt. Kérdeztem tőle nemrég, hogy hogy tudott egyáltalán ennyi csajt felszedni? Erre azt válaszolta, hogy ha megiszik pár sört,hogy laza maradjon,meg van nála pénz már whiskey-kólára,akkor gyakorlatilag bárkit fel tud szedni.

Ez nekem nagyon fáj még mindig, pedig lassan egy éve együtt vagyunk.


2015. máj. 30. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És?
2015. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Az, hogy előtted többet tapasztalt, és talán nem volt veled jobb nővel is? Vagy az, hogy félsz, melletted is ezt fogja csinálni? Vagy magadban, vagy a kapcsolatban kételkedsz. Melyikre van okod?
2015. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem lett volna 1 sem, akkor meg azt mondanád mekkora lúzer.
2015. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az zavar, hogy "megvette a szerelmet". Hogy neki egy szex semmi érzelem nélkül is megy. Bár lehet én vagyok nagyon gyermeklelkű, de egyszerűen tényleg utálok belegondolni is ebbe.

Attól nem tartok, hogy mellettem is ezt csinálná.

2015. máj. 30. 14:39
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Máshogy megy ez férfiaknál és nőknél. Nekik egyszerűbb mindenféle érzelem nélkül.
2015. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudod mire számíthatsz tőle, és ha majd te kerülsz azoknak a nőknek a sorsára, akkor nem sírhatsz, hiszen a pasi nem árult magáról zsákba cicát:)
2015. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont
2015. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként jó ha tudod: az ilyen férfi sosem változik,maximum óvatósabb lesz, hogy ne derüljenek ki a viselt dolgai otthon és csak akkor "nyugszik le" ha impotensé válik.Addig fogja hajtani az "újdonság varázsa".
2015. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Lehet csak ilyen korszaka volt. Nekem is megvolt vagy 20-25 férfi, amikor nem volt kedvem kapcsolathoz, illetve nem találtam olyat, aki igazán érdekel. Azt figyeld, hogy bánik veled. Ha szeret és normális akkor nem kell félned. Vőlegényem sem fél. :)
2015. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"attól nem tartok h mellettem is ezt csinálja! "

sajnos az ilyenek nem változnak lehet még így érzed de ne koppanj legyél "éber" !!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!