Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt pasim csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasim csak barátként tekint rám, hogy másszak ki ebből?

Figyelt kérdés

NEm hosszú ideig, fél évig voltunk együtt.

Nem egy kiegyensúlyozott kapcsolat volt. Nekem bejött a pasi, viszont néha csak pótléknak éreztem magam. Éppen ezért a szex sem ment úgy, mint mással. Ami bosszantott, meg őt is.

Nos, befejeztük.

Rossz érzéssel tölt el, hogy nem jött össze vele a dolog, hogy nem tudtam "meghódítani", hogy egy barátot lát bennem. Hogy mért nem tudott szeretni?Abszolút csalódásnak élem át!

Mikor épp ráér felhív. Jót elbeszélgetünk erről arról. Jó érzéssel tölt el hogy eszébe jutok, ... de másfelől bennem van hogy csak barátként.

Egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta és ennek már 3 hónapja! Van hogy tudom kezelni a "barát" státuszt, de olykor hiányzik hogy felhívjon!

Volt nosztalgia szex (mikor is olyan állapotban voltam, hogy mi baj lehet ebből, tudom kezelni a helyzetet) ami nem volt rossz! Azt követte még egy, meg még egy.

Tudom, hogy csak arra kellek neki, .. én barom meg még abban hiszek, hogy hátha Pár kedves szó, .... szánalmas!! :/

... és gondolom ha bármit mondanék is neki, azt válaszolná, hogy "hát barátok vagyunk" vagy hogy "nem kötelező" ... és ezzel érzelmileg sakkban tart!

Az önbizalmam is csorbát szenvedett ettől a pasitól!!

Mit tanácsoltok??

30/n


2015. jún. 2. 16:22
 1/6 anonim válasza:
Dobd a pasit végleg. Az ilyet még barátnak sem érdemes megtartani. Hidd el találsz majd mást aki mellett boldog leszel. Szerinted megéri sanyargatnod magad miatta. Minél mélyebbre ásod magad annál nehezebb lesz kimászni.
2015. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszhet mindenki mindenkinek, ez nem azt jelenti, hogy veled lenne a baj. Egyszerűen nem működött a kémia,olyan szekér után ami nem vesz fel, nem kell futni. Majd lesz/biztos volt már, aki teljesen lehidal tőled és nem kell erőlködni semmiben.
2015. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a volt pasid eleve ne tartsd vele a kapcsolatot, mégis ezek után mit remélsz ha addig se volt szerelmes amíg jártatok? Még 3-5 hónap és teljesen elfelejted, hidd el. Majd találsz olyat aki tényleg szeretni fog.
2015. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kudarc élmény az, ami nem hagy nyugodni... És mert nem tudod a valódi okokat.

Én vennék egy mély lélegzetet és bekérdeznék néhány bátor és velőt rázó kérdéssel. Önts tiszta vizet a pohárba!

Lehet olyan dolgok vannak a háttérben, amire nem is gondolsz, és tőled függetlenek, pl. másba szerelmes, vagy nem akar elköteleződni x okból. Akkor legalább tudni fogod.

De az is lehet, hogy egyszerűen csak nem kellesz neki, mint NŐ, és akkor már ezt jobb tisztázni. Ha kimondjátok, akkor könnyebb lesz túl lépned rajta.

Bátraké a szerencse!

1 pasi miatt ne hagyd az önbizalmad a véka alá esni! Te te vagy, nélküle is egész, teljes és értékes. Ez alap!

Örüljön, hogy találkozol vele és közel engedted magadhoz anélkül, hogy megerőltette volna magát!


Vagy én kipróbálnám mit reagál, ha úgy érzi elveszített! Tedd féltékennyé és ne pattanj neki, lehet, hogy kibújik a szög a zsákból és ő fog utánad futni! Ha meg nem, akkor nincs miről beszélni.

Légy bátor! :)

2015. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem fogod tudni meghódítani. Valamiért kevés vagy neki. Ez nem a te hibád. Jobb nem lesz, így akkor jársz jól ha megszakítod vele a kapcsolatot.
2015. jún. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"néha csak pótléknak éreztem magam"


Hehe. Nyilván mert az is voltál. Gondolom az nem vigasztal ha azt mondom, ha a szex x jobb lett volna, akkor akár 1-2 évig is lehettél volna pótlék.

2015. jún. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!