Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom nem rég szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem rég szakított velem, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Nem volt megcsalás vagy ehhez hasonló... A végére már szívtuk egymás energiáját, hiába igykezett az egyik, a másik nem úgy vette, ahogy kellett volna, de mégis angyon fáj.. Első barátom volt í(vele csókoloztam először s egyedül) , több,mint 3 év.. 24 éves vagyok..Barátaim itt sajnos nem nagyon vannak, ahol tanulok.. Ha kimegyek sétálnia főtérre, midnenhol Boldog szerelmes pároka látok, a könyvtárba vezető úton is ez a helyzet. Ráadásul holnap vizsga.. Hiába ülök le tanulni.. Miután szünetet tartok a tanulásban, elkezdek sírni s mindent elfelejtek, amit tudtam..A vele kapcsolatos cuccok össze vannak dobozolva, kidobni még nincs szívem.

2015. jún. 3. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezd azzal,hogy kidobod a cuccait,ez az első lépés.

Mindenféle függést meg kell szakítanod vele.

Ha sírni kell,sírj.

Itt van az ideje,ne fojtsd magadba.

Szedd össze a gondolataid,mik voltak rosszak a kapcsolatotokban,milyen szemétségeket csinált veled.

Aztán tedd fel magadnak ezt kérdésnek és válaszold is meg.

Szépen lassan tudatosulni fog benned,ez jó döntés volt.

Avas duma,de az idő segíteni fog.

Kitartás:)

Mozdulj ki,jó idő van,ülj le olvasni egy parkban.

Kezdj el kocogni,tudom ez is nagyon általános tanács,de nemcsak,hogy egészséges,minden izomcsoportot megmozgat,hanem öröm hormont is termel az agyban.

Szép fokozatosan kezdj hozzá,elsőre 15 perc is elég.

Hidd el,idővel jobban fogod magad érezni,fel a fejjel:)

2015. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Milyen kérdést tegyek fel magamnak? Mai nappal elkezdtem tornázni.. :/ Reggel torna,este futás, kicsit elhíztam a sok stressztől, ami az útóbbi időben ért én meg csak ettem.. :( Futni eddíg is jártam esténként, mert hellyel közel fogyózom egy ideje.

Köszönöm a Tippeket egyébként.

2015. jún. 3. 08:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Nos, én is hasonló cipőben járok, ha gondolod, írhatsz.
2015. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Milyen kérdés?

Milyen negatív dolgok voltak a kapcsolatotokba?

Felsorolod a hibáit,megkérdezed magadtól,hogy pl.Józsi meglopott pénzzel? Igen meglopott idén március 12-én,amíg én levittem a kutyát lenyúlta a dugi pénzem felét.Pontosan,hosszan válaszold meg magadnak.

Jó,ez egy hülyeség,de gondolom érted.

2015. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, okés. Köszi
2015. jún. 3. 09:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Kb egyetértek az elsővel csak abban nem, hogy a cuccokat ki kell dobni.Én is bedobozoltam és elraktam a pincébe ,h ne is lássam és így, hogy túl vagyok rajta örülök, h megmaradtak az emlékek. A sírást meg meg se próbáld elfojtani hidd el később előjön. vizsgaidőszakban szívás tudom de legalább van mivel lekötnöd magad...légy erős és ne írj rá és ne keresd. Meg fogod köszönni magadnak ha ezt megteszed...
2015. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben voltam és még vagyok is. A jegyeim nagyon rámentek. Te próbáld meg ezt elkerülni. Próbáld összeszedni magad és vizsgák után ha szükséged van rá, tarts valami pihenőt.


Én hasonlón mentem át és nagyon rossz volt


Ha gondolod írhatsz nekem is :)

2015. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vizsgák után úgy nézz ki, hogy megyek ki Angliába a nyárra dolgozni. Szóval nem sok pihi lesz :(
2015. jún. 3. 11:36
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Szombaton BL döntő, kibeba**ott nagy buli lesz, ha nyer a Juventus. Ha nem akkor is.

Hallgasd meg a Juve himnuszt, ettől jobb kedved lesz:


https://www.youtube.com/watch?v=j2etPUmHUbs

2015. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi utcsó, de én csak vb-t szoktam nézegetni.. :( Nagyon ritka, ha máskor megnézek egy meccset..
2015. jún. 3. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!