Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges hogy valakiböl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valakiböl akibe szerelmes vagyok ilyen gyorsan kiábrándulok?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy fiuval. Elsö szerelem :) viszont egy hétvége alatt ugy lecsökkent a szememben mivel ugy beszélt velem és ugy viselkedett amiböl rájöttem hogy csak megjátszotta magát elöttem és nem is öt szerettem. Igazábol nem tudom hogy szerelmes voltam-e belé . De mivel folyton ö járt a fejemben csak rá tudtam gondolni, (nem nézett ki olyan jol) mégis bármikor ránéztem elolvadtam. Szerintem ezek a szerelem "tünetei". Csak mert ismeröseim szerint ha tényleg szerelmes lettem volna nem ábrándultam volna ki igy belöle.

Az mindegy mit csinált és mondott. Vélemények? :)19l


2015. jún. 9. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán ki lehet, ha hirtelen minősíthetetlenül kezd viselkedni.
2015. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ki lehet..velem is volt mar ez :)
2015. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Azt hiszem ez a tökéletes példája a fellángolásnak.

Összejöttetek mert valami megfogott benne, rá voltál kattanva, aztán kiderült, hogy mégsem olyan, mint amilyennek megismerted és ennyi... nem kell nagy ügyet csinálni belőle mindenkivel megesik.

2015. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit tett hogy kiábrándultál belőle?
2015. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésedet. Nem voltál belé szerelmes. Nálam is előfordultak olyan lányok, akik megmozgattak, de hamar elmúlt a rajongásom, mert időközben rájöttem, nem is igazán érzek irántuk semmit. Ez különben teljesen normális. Egyszer majd istenigazából eltalál Ámor nyila, na abból nehezen fogsz szabadulni.
2015. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem voltál szerelmes. Szerelmesek abba lehetünk, akit ismerünk a hibáival együtt és mégis képesek vagyunk szeretni és vágyni rá. Nálad az ismerés hiányzott.
2015. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

5


áruld már el nekem h miért csinálod ezt???? miért vagy néha nőgyülölő idióta fax és miért tudsz néha tök normális értelmes commenteket irni mint ahogy most is hmm??

2015. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
érdekes ez a kiábrándulás dolog, én ugyanolyan voltam végig korábban, és belőlem is kiábrándultak, pedig nem változtam semmit. na, de mindegy, az élet megy tovább, majd talál jobbat, ha tud.
2015. jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát az elején képes volt kompromisszumra aztán csak az volt amit ö akart. Ki is jelentette hogy nem hajlando kompromisszumra csak addig mig a lánnyal össz nem jön. Aztán mondtam neki hogy nekem ez igy nem fog menni..aztán közölte hogy ha ezért szakitanék vele nem hiányoznék neki ha vége lenne. Aztán nála voltunk és célozgatott hogy zavarok. Nagyon megalázo volt az egész helyzet.
2015. jún. 10. 07:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnyán bánt akkor veled, nem csoda, hogy már nem úgy nézel rá. Nem szabad az ilyet hagyni!
2015. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!