Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normalis ez a hullamzas?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez a hullamzas?! Ezekszerint meg nem vagyok tul rajta? Mas is igy eli meg a szakitast?

Figyelt kérdés

Tobb, mint 2honapja vegetert a 2,5 eves kapcsolatom, elso szerelem volt mindkettonk reszerol, sajat hulyesegeink miatt lett vege, tapasztalatlanok voltunk, a problemainkat nem sikerult megbeszelni es en is sokat gondolkodtam a kapcsolatunk vege fele, hog egyaltalan szerelmes vagyoke , azota nem is lattam, 1honapig nagyon szenvedtem, rengeteget sirtam miatta, szerettem volna ot visszakapni, majd hirtelen jobb lett mar azt hittem kezdek tullepni rajta ugy gondoltam hogy ez a szakitas igy van jol, elkezdtem ismerkedni, jol is erzem magam fiuk tarsasagaban, bulik alkalmaval nem nagyon szoktam ra gondolni, napkozben viszont sokszor o jar a fejemben es most megint olyan idoszakot elek meg, hogy rettenetesen hianyzik es sirni tudnek, orulnek ha itt lenne mellettem

20/l


2015. jún. 11. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. Nekem volt egy srác akivel nem jártunk, de ő volt az első, akibe nem mondom, hogy szerelmes voltam, de annak a határát súrolta már. Ő nem tudta, hogy mit akar tőlem és mire én rászántam magam, hogy lépek, mondta, hogy nem akar semmit és, hogy ebből sose lesz semmi, ez után 1 hétig elég durva hangulat ingadozásaim voltak, 2 percig zokogtam a sírástól és utána meg nem tudtam abbahagyni a nevetést, aztán egy hét után ennek vége lett, azóta nincsenek érzéseim ha rá gondolok, de semmi, ami szerintem nem normális.

Próbáld meg elterelni a figyelmed, találkozz sokat barátokkal, szórakozz, élvezd az életet. Nekem ez mindig segít, ha szomorú vagyok egy srác miatt, mert segít rájönnöm, hogy annál a srácnál sokkal szebb és jobb dolgok is vannak az életben:)

2015. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!