Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után történt veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után történt veled az első szakítás?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ki szakított kivel? Mi volt az oka? (ha gondolod akkori korotok is leírhatod)


Azért kérdem mert velem kicsit több mint egy hónap után szakított barátnőm pont ma, neten, azért mert nem szerelmes belém..

Nálatok mi volt?


(18/F)


2015. jún. 12. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hét, a csaj nem akart szexelni, aztán inkább kidobott mert megsimogattam a puncit
2015. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 év után 20 évesen szakítottam vele, mert elmúlt az érzés, és teljesen az agyamra ment az alaptalan féltékenykedéseivel, jelenetekkel, és már kezdett dührohama lenni.
2015. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első szakítás? 1 hónap után, mert meguntuk egymást. 16 voltam. Második szakítás megint 1 hónap után, mert kitalálta a csaj, hogy megcsaltam, 17 éves voltam akkor. A harmadik szakítás pedig 2,5 év után történt, 25 éves koromban mert engem csalt meg a barátnőm és lecserélt egy kisebbségire.
2015. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 és fél hónap után, én szakítottam, mert nem voltam szerelmes, nem akartam neki adni a szüzességem, és már nagyon közel voltunk hozzá.

17 voltam

2015. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!