Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Eljött szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Eljött szakítás ideje, vagy van még remény?

Figyelt kérdés

A barátom őrülten szeret. 1 hónapja mondta, hogy megkérné a kezem. Én kicsit meglepődtem de betudtam annak, hogy még ráér, én még nem akarok férjhez menni.

Minden happy volt, kívántuk egymást, őrülten.

Aztán kiment egy hónapra külföldre és mikor visszatért minden megváltozott...Ha megcsókol nem érzek semmit, csak a száját, a szájszagát, mintha egy idegen ember csókolna meg. Nem kívánom vele a szexet. Nem kívánom az érintését, a hosszú csókjait. A kezét egyáltalán nem akarom megfogni. Szívesebben vagyok egyedül vagy szívsebben csinálom a hobbimat, mintsem, hogy vele legyek. Viszont a kapcsolatunk még mindig nagyon jó. Olyan felemelően el tudok vele beszélgetni...nevetek tiszta szívből. Viccelődünk stb. De nem érzem iránta a testi vonzalmat, amit korábban csináltunk azt ma nem tudnám elképzelni. Lehet, hogy ez az egy hónap kihagyás után van és minden visszatér majd, vagy ennyi volt? :( Nem akarom elveszíteni őt, ő a legfontosabb az életemben, de nincs, NINCS testi vonzalom.. :(


Adjatok tanácsot mivel lehet a lángot visszahozni. Úgy érzem sose fogok még egy ilyen embert találni és örökre hiányolni fogom és dühös leszek magamra ha elengedném.

Fél éves még csak a kapcsolat



2015. jún. 14. 11:39
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

22.

Eddig ez az első alkalom, hogy nem velem szakítanak, hanem nekem fordul meg először az eszemben.

2015. jún. 14. 11:42
 3/7 Interferencia ***** válasza:
Fura, azért ilyen korban illene már tisztában lenni a szexualitásoddal, és tudni, hogy mit akarsz.
2015. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sok kapcsolatom volt eddig. De nem is ezért tettem fel a kérdést, hogy kioktatást kapjak. Tanácsot szeretnék kérni, mert ilyen még nem volt, ez új.
2015. jún. 14. 11:47
 5/7 Interferencia ***** válasza:
100%

Nem kioktatásnak szántam. Nekem úgy tűnik, hogy önismereti gondjaid vannak. Nem tudod, hogy mit akarsz, mit vársz az élettől, egy kapcsolattól. Érdemes lehet valami tréningen részt venni, vagy pszichológushoz menni.


Persze kérdés, hogy esetleg jött-e képbe más, vagy van-e bármi olyan dolog, ami még változott, de nem írtad le a kifejtésben.


Illetve most eszembe jutott még egy tényező, ami számít: mikor tért vissza? Ha mondjuk csak az első találkozás után éreztél így, az még nem vészes, de ha mondjuk hetek óta tart ez az állapot, az elég nagy gond.

2015. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az lehetséges. Bár inkább az emberi kapcsolatokban vagy elveszett, másban eléggé céltudatos vagyok.


Tegnap tért vissza. Az ember úgy képzeli el, hogy könnyekbe fulladva várja majd vissza a barátját. Én is így terveztem...nos az érzéseim valahogy nem így hozták.


Más nem változott. Ő ugyan olyan. A kedvemért leszokott a cigarettáról is kint léte alatt. Más személy nincs a képben. :/

2015. jún. 14. 12:11
 7/7 Interferencia ***** válasza:
Akkor majd jelentkezz be újra néhány találkozás után, hogy mi a helyzet. Lehet, hogy így reagálsz a hirtelen jött változásra. :)
2015. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!