Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakításon? Illetve van-e remény még, hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés

1 év és majdnem 1 hónapig lettünk volna együtt, pár nap híján. Nagyon szeretem még most is, és ugyanezt láttam rajta is, ezért ért váratlanul az egész.

Voltak vitáink, de nem olyan eget rengetők szerintem, csak amik általában minden párkapcsolatban megvannak.

Múlthéten csütörtökön sikerült egy ilyen baromságból eljutni oda, hogy aznapi találkozónk elmaradt és este telefonon közölte vele, hogy szakítani akar. Másnap ezt megbeszéltük, átjött, filmeztünk, összebújtunk, volt szex is... tényleg minden olyan volt mintha semmi gáz nem lenne. Még azt is mondta, hogy szerinte felejtsük el ezt a szakítósdit, mert egyikünknek se lenne jó.

Teljesen boldog voltam, rajta is ezt láttam. Aztán nálam aludt majd másnap ment haza és azt mondta, hogy azért ő még mindig nem biztos benne, kicsit beszéljünk kevesebbet és találkozzunk is kevesebbet. Hát tessék lássék belementem, de nem nagyon tetszett a dolog.

Szóval másnap, azaz vasárnap felhívtam és mondtam neki, hogy találkozzunk és beszéljük ezt a dolgot meg, mert szerintem vagy együtt vagyunk, ahogy eddig vagy nem és nekem nem nagyon jó ez a ne beszéljünk dolog.

Most kedden találkoztunk, még úgy volt, hogy filmezünk egyet, még majdnem át is jöttünk hozzám, de végül mégse, mert inkább hozzá indultunk. Aztán utaztunk, majd egyik átszállásnál hirtelen rám zúdította, hogy nem szeret, nem szeret velem lenni már régóta, nem én vagyok neki az igazi, nem akar kihasználni és a szokásos sablonszövegek, minden jót kíván meg ilyenek...

Teljesen sokkolt, nem értettem... Hirtelen egy új csávóra gondoltam, hogy az lehet a háttérben, de az igazából 100% ig kizárt, nem lett volna se ideje, meg igénye se rá. Szóval az tényleg kizárható. Amikor pedig kérdeztem, hogy de most mi ez az egész, csak azt hajtogatta engedjem el őt, ne keressem többé és nem találkozunk már. Eddig bármelyik baráttal beszéltem a társaságunkból, senki se értette és mindenki azt mondta, hogy pont nem az látszódott rajta, hogy ne szeretne engem. Szóval itt merül fel a kérdés, mit rontottam el? Ki volt szolgálva, mindent megadtam neki...nagyon szerettem és szeretem még mindig. Ja igen az első komoly kapcsolatom, de ez nem hiszem, hogy itt számít. Én 21 vagyok, ő most lesz az nemsokára.

Szóval ha valaki tudja a megfejtést, hogy mi történhetett vele, kérem ossza meg. Már mindenre gondoltam, hogy otthoni gondok vannak, suliban, barátnői tömik hülyeségekkel a fejét...



2015. febr. 1. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj ezt ne...a barátnői tömik a fejét..

Lehet mostanra gyűjtött annyi bátorságot hogy végre kimondja.Engedd el!

2015. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fuu kicsit hosszúra sikeredet , de mivel én 2x is voltam ilyen helyzetbe talán tudok segíteni. Igaz fiú vagyok itt meg nőről van szó ők kicsit máshogy gondolkoznak. Szóval egyik barátnőmnél én is folyton szakítani akartam pedig soha az életben nem ártott nekem. Én olyan személyiség vagyok aki nem tud lenni egy párkapcsolatban ha nem szeretem a másik félt. Talán ő is így van vele már nem szeret úgy erről pedig nem tehet. Volt egy másik eset ahol szeretem , csak a múlt miatt nem tudtam vele lenni. Amiket tett a múltban teljesen rágtam magam rajta , ami miatt nem tudtam vele lenni. Talán nálatok is ez lehet a baj tehettél valami olyat amivel mély sebet okoztál neki. Ha lényegében nem sok idő telt el azóta amióta így érez talán helyre hozható. Próbáljátok meg keresni ami , miatt ezt érezheti. Lehetséges hogy monoton , lapossá vált a kapcsolatotok. Próbáljatok valami újat bele venni , együtt el menni sétálni , randizni esetleg a sexbe is lehetne vinni valamit. Ha például csak folyton tv néztek az is unalmas ám egy idő után. Lehetséges ő ez a mozgó fajta aki nem szeret otthon csak a tv bámulni. Sok sikert kívánok nektek.
2015. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második hozzászólónak köszönöm a javaslatait, megpróbálok vele még beszélni :)

Az első kedves kommentelőnek meg annyit, hogy mint írtam is, csupán ötleteltem, hogy mi történhetett. Ha nem érzem jól magam valakivel, kimondom, nem húzom napokig, hetekig, hónapokig...épp amennyi időről szó van. És ha olyan könnyű lenne elengedni, már elengedtem volna nyilván, de miután az egész értelmetlen amit csinált, ez nem olyan egyszerű...

2015. febr. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!