Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok elengedni valakit?

Figyelt kérdés
Kétszer jöttünk össze, kétszer szétmentünk. Két éve szerettem belé, és egyszerűen nem találok olyat, mint ő. Ha meg is tetszik valaki, csak azért, mert hasonlít valamiben a volt barátomra. Haragban váltunk el egymástól, és mivel én szeptembertől egyetemre megyek, látni sem fogom. Az zavar igazán, hogy lezáratlan az egész. Nem kereshetem őt, mert már így is egy csomószor írtam neki, kerestem eredménytelenül. Bunkó f*zs volt a legtöbbször, de akkor is hiányzik és szeretem.
2015. jún. 14. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem szerintem nagyon jót fog tenni, egy teljesen új élet lesz, nagy változás. Legalábbis nekem az volt, főleg hogy 200 km-re kerültem, távol a családtól, a régi szerelmektől, mindentől. Az egy másik élet. Eleinte picit nehéz volt, de mégis nagyon jó.

Lesznek majd új barátaid, jó eséllyel új fiú is, akiben már nem a régit fogod látni. A régivel pedig ne foglalkozz, ne nézegesd neten, se a képeiteket, semmit. Lassan el fog halványulni.

Illetve foglalkozz magaddal is, élvezd az egyetemet, tanulj, de mellette szórakozz, élj a hobbidnak is.

2015. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MolotovPunk ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót.Tanulságos.

Ajánlom neked.


https://www.youtube.com/watch?v=ThPimBWiFwM

2015. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer még szakíthatsz "véletlenül" valakivel, de kétszer, annak biztosan jó oka volt, és ha megint össze is jönnétek, ugyanaz lenne a vége. Úgyhogy egy dolgot tehetsz: rábízod magad az idő jótékony hatására:(

"Elég sok" idő segíteni fog. A leghevesebb érzelem is megfakul idővel, ha nem viszonozzák.

Ha "már egy csomószor írtál neki", akkor ez is kilőve:(, pedig teljesen jogos elvárásnak érzem, hogy egy kapcsolat le legyen zárva.


Nekem két ember "tűnt el" az életemből, a legnagyobb szerelmem és az egyik legjobb barátom:(, úgyhogy tudom, hogy milyen nehéz ez: TÉNYLEG az a legrosszabb az egészben, hogy lezáratlanul maradtak a dolgok. Biztos vagyok benne, hogy sokkal hamarabb túltettem volna magam rajta, ha megbeszéljük és adnak valamiféle magyarázatot.

2015. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettetek! :)
2015. jún. 15. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!