Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elengedni. Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni. Miert jon vissza az almaimban?

Figyelt kérdés

Komolyan mostmar ez nem normalis szerintem.

Mostmar 11 honapja hogy szakitottunk.

De minden heten rola almodom. Minimum 3x

Ez a mai tok megkavart. Eloszor azzal a lannyal almodtam aki utanam volt a baratnoje utana megebredtem majd vissza aludtam es utana pedig az uj jelenlegi baratnojevel. Azt almodtam hogy mindketten a mi sulinkba jottekes a mi osztalyunkba is. Es ott puszilgatak egymast stb

En konnyes szemmel kirohantam a terembol, es mikor vissza mentem volt baratnomnek tok voros feje volt. Kellemetlennek erezte. A csaj meg a baratnoje pedig kirohogtek engem.. volt baratom vedte az uj baratnojet hogn hogy viselkedhetek igy vele es kirohant. Baratnoje pedig csak nevetett....

Mik ezek az almok konyorgom?!

Olyan rossz volt hogy most is pityergek picit..

Miert uldoz meg az almomban is?

Elkene mennem pszichologushoz? Nem hiszem hogy ez normalis dolog .

Az eletem probalom elni meg eljarok mindenfele, van baratnom es most alakul is valakivel...de egyszeruen jonnek az almok amikben benne van... es nagyon rossz :(


19/L


2015. máj. 24. 08:23
 1/10 A kérdező kommentje:
* Mikor visszajottem *volt baratomnak..
2015. máj. 24. 08:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, volt barátodnak 11 hónap alatt már a többedik barátnője van. Felejtsd el. Ne foglalkozz vele, akkor az álmaid is megszűnnek.
2015. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Meg kepzeljetek.. oktoberben volt egy mutetem, es almodtam..

Tudom hogy altatas alatt nem szoktak de en igen!

Es volt baratommal, es mikor keltettek sirva keltem. Szobatarsaim szerint.

Szoval ez tenyleg nem akaratlagos.. egyszeruen jonnek az almok folyamatosan.

100% hogy ez nem normalis..es mar magam elott is kellemetlen hogy ilyen nyomi vagyok hogy itt vergodok..11 honap utan.

2015. máj. 24. 08:31
 4/10 A kérdező kommentje:

De nem tudom hogy felejtsem el..

Uj kapcsolat kene.. akkor talan sikerulne.

2015. máj. 24. 08:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj emberek közé, foglald el magad. Szerezz új barátokat. Hagyd magad mögött ezeket a rossz álmokat. Tudom mondani könnyű, de erősnek kell lenned.
2015. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hat de az a vicc hogy ezt csinalom..

Nem ucsorgok itthon 11 honapja.. nyitok masok fele

Nem vagyok depresszios meg semmi..

Megis jonnek az almok

2015. máj. 24. 08:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg fordulj pszichológushoz. Szakember segítségével sikerülni fog. Csak bízz benne.
2015. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szakítás után még hónapokig a volt barátommal álmodtam. Igaz én is nyitottam mások felé,éltem az életem,de nekem nagyon hiányzott az exem,sokszor volt eszemben, és valószínűleg azért álmodtam vele sokszor, mert nem tudtam lezárni magamban. Nekem akkor szűntek meg ezek, mikor egyszer váratlanul felkeresett, és tudtunk beszélni normálisan egymással. Kicsit szerintem akkor megnyugodtam, és január óta egyszer sem álmodtam vele.

Lehet, hogy a pszichológus tudna segíteni. Én is sokat gondolkodtam rajta,hogy segítséget kérek ha ez tovább folytatódik, de már nem volt rá szükség.

20/L

2015. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül! Nekem például szinte azonnal lett új barátom, miután szakítottam az exemmel (az egy nagyon csúnya történet, hazudott, megalázott...stb, ki is ábrándultam belőle, könnyen el tudtam engedni), MÉGIS szinte minden nap vele álmodok. Bár nem olyasmit, hogy újra összejövünk, vagy hogy neki lenne valakije, csak szimplán benne van az álmaimban (egy helyen vagyunk, meglátom...rögtön jön is az érzés, hogy úristen mit keres ez itt, meg hogy csináljunk úgy, mintha észre sem vettük volnan...stb). Már eléggé zavar engem is, mert bár van új párom, akit szeretek, és mégis minden este a múltammal kell szembesüljek. Igen, nagyon idegesítő, mert így nehezebb a jelennek élnem. Csak tudod az álmokkal nem tudsz mit csinálni, azok tudatalatt keletkeznek, azt mutatják, ami mélyen el van rejtve a gondolataidban. Szerintem próbálj ezekkel inkább ébren szembesülni, szembenézni, hátha akkor könnyebben el tudod engedni, ha pedig ehhez pszichológus szükséges, akkor ne félj elmenni hozzá. Egyébként próbálj meg új hobbit keresni (tánc, sport, akármi), az még ki is kapcsol egy kicsit:) Légy erős! Bármi is történt, nem áll meg az élet ;)
2015. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikor ébren vagy, elnyomod magadban, tudat alatt viszont nem tudod. Túl sokat törődsz vele gondolati szinten, még mindig. Előttem írták, valóban segíthet, ha tudsz vele beszélni, de ha nem olyan viszonyban váltatok el, akkor az is sokat jelent, ha magadban le tudod zárni.

Nekem a legelső szerelmem úgy szívódott fel az életemből, hogy soha nem derült ki, miért, rendben voltak a dolgaink. Ő a mai napig vissza-visszaköszön az álmaimban, pedig már tényleg közünk sincs egymáshoz hét éve. :) Ha gondok vannak párommal, ha stresszelek, bizonytalan vagyok, stb. sokszor ő tűnik fel álmomban ismerősként, barátnője társaságában, vagy hogy engem keres... :)

Szóval, az álmaid tényleg csak annyit jelentenek, hogy elvarratlan szál. Idővel ritkul majd a dolog, talán el is tűnik teljesen. Pszichológus segíthet, de te is magadon. A már említett megbeszélés, rengeteg program, vagy új randik... :)


Esetleg írj neki egy nagyon hosszú levelet, minden érzést, álmaidat mondd el neki, miért fáj, hogy lehetett volna másképp.

A levelet nem kell elküldened, tedd el magadnak. Amit pedig leírtál, azokat engedd el, már nem bánthatnak. :)


25N

2015. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!