Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 hónap után szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap után szakított velem a barátnőm. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
Megzuhantam, hazudnék ha azt mondanám, hogy nem. Nekem Ő volt maga a boldogság... Viszont ismerkednék. Ez miért van? Pótolni akarnám? Huszonévesek vagyunk
2015. jún. 15. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális. Velem is ez volt és rögtön beleugrottam egy kapcsolatba, ami nagyon rossz döntés volt, mert iszonyúan szenvedtem és egy olyan srácot bántottam meg, akit nagyon nem szerettem volna :(

Csak azt tudom tanácsolni, hogy hiába érzed azt, hogy nem akarsz egyedül lenni, várj és ne ugorj semmibe bele, mert nem fog segíteni a kedveden maximum ideig- óráig.

20/L

2015. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy (viszonylag) hosszútávú kapcsolat után (általában) egy levezető kapcsolat jön. Olyan, amiben elvagy pár hétig, jó, hogy nem vagy egyedül, de nem kívánsz hosszan együtt maradni a kiszemelttel. (Úgynevezett levezető kapcsolat.) Aki mellett megszokhatod a fokozatos "egyedül vagyok, szingli vagyok" érzést. És utána jön a szingli lét, vagy egy újabb, komoly kapcsolat.


Ez persze csak az én nézőpontom.


Szóval teljesen normálisan viselkedsz. De arra vigyázz, hogy TÉNYLEG ne bánts másokat. Ha olyan lánnyal jössz össze, aki komoly KAPCSOLATOT SZERETNE, és te pár hét után szakítasz....

2015. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
2.: ne haragudj, de elég undorítónak tartom ezt a levezető kapcsolat elméletedet...
2015. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan ritka dolog a levezető kapcsolat jelensége, legfeljebb kevesen merik ilyen szókimondó módon megnevezni és megfogalmazni. No meg az ilyen kapcsolatot kezdeményező a legelején gyakran maga se ismeri fel, hogy tulajdonképpen csak egy kis búfelejtést szeretne.
2015. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy undorító, és a te lelkivilágodat sérti, de ha belegondolsz, akkor ettől még elég sokan így tolják. Csak nem nevezik nevén a dolgot. "Ó, semmi komoly, csak randizgatunk." "Elvagyunk, de nem keresek komoly kapcsolatot."

...

EZ sokkal undorítóbb, mintha beismered (magadnak legalább), hogy mire kell a másik.

Nyilván nem szép dolog más érzéseivel játszani, nem is erre buzdítom a népet.

2015. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!