Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves fiú két hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú két hónap után megkéri a kezemet, ez normális, vagy furcsa?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy benyomást tettél rá :)
2014. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez ostobaság.
2014. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az jobban érdekelne mit mondtál, illetve ha nemet mondtál pontosan mit válaszoltál, és hogy rántottad ki magad a kínos helyzetből anélkül hogy megbántottad volna. De a srác tuti nem normális. :D
2014. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2 hónap? Mások 2 év után is gondolkoznak rajta.


Házasság? Minek? Minden válás azzal indul...


Egyik ismerősömék 7 évig voltak együtt, összeházasodtak, és fél év után elváltak és szétmentek... :O

2014. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt mondtam, hogy később majd lehet de most ne siessük el. csak nem tudom hova tegyem
2014. dec. 27. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Miért ne lenne az? Ha már eleve úgy állsz hozzá, hogy majd úgyis szétmegyünk, meg satöbbi, akkor az már régen rossz. Ez csak egy eljegyzés, van olyan ismerősöm, aki már vagy egy éve eljegyzett, mivel az esküvőt csak akkor akarják, amikor már telik is rá.
2014. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
biztos jó a szex... én is megkérném a kezét a nagyon jól menne:D
2014. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai de egy jegygyűrű nem kötelez semmire,

Akár évekkel az eljegyzés után is lehet esküvő de ha úgy alakul akkor szakíthatsz is a barátoddal mindenféle jogi procedúra nélkül.

2014. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"ez normális, vagy furcsa?"


Egy idióta.


Ex idén júniusban házasodott össze a párjával. 22-23évesek. Most december van és már be van adva a válóper.

2014. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A hozzá állástól és a miértről függ az, hogy furcsa vagy nem...


Ha csak azért vagy a pároddal, hogy legyen valakid akkor semmi esetre sem szabad ilyenre gondolni... de ha mindketten az igazit látjátok a másikban akkor igen.


A legfőbb probléma onnan ered, hogy már nagyon más világ van mint régen... régen ha valaki érkezett udvarolni akkor nyilván való volt, hogy házasodni készül... és párhónapon belül megkérte a lány kezét aki a csak a házasság után költözött át párjához.


Ma már olyan össze zavarodott világban élünk, hogy sose tudod a másik szánékat... a másik hiba, hogy az emberek félnek felelősséget vállalni csak az élvezet kell nekik...


Szerintem miden fiú férfi aki hagyományos szemléletben is az van annyi tartás és tisztesség benne, hogy megkéri annak a lánynak a kezét akinek udvarol és akit szeret.


Nem értem mi a furcsa ebben és mi a kivetni való ?


Ha nem vagy felszínes jól döntesz, ha csak a külsőségességekre figyelsz akkor rosszul és iszod a levét...

2014. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!