Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a baratsagogkbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a baratsagogkbol kialakulo szerelem menyire normalis?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok,nemreg multam 18 eves, van egy lany baratom szinte 1 eve hogy ismerjuk egymast es nagyon szoros baratsagot apolunk, persze viharok is vannak de tullepunk rajtuk, napi szinten beszelunk , sokat nemlogunk egyut de egesz np sms, fb, vagy szunetekben beszelgetunk, a lany tugya hogy szeretem mert elmondtam, o asztmondta hogy nemhiszi hogy kepes lenne engem szeretni, de nemszeretne ha felhagynak ezzel a baratsaggal, szerintetek fog valaha is valtozni ez a kapcsolat?Ti hogyan reagaltok ehez? irjatok a korotok es nemetek legyszi.



UI:bocs a helyesirasert...



2015. márc. 1. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nem normális
2015. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát Friend zoneból elég nehéz kikerülni :D úgy a legegyszerűbb ha megmutatod neki a férfi oldaladat. Nem is tudom szavakkal leírni, hogy kell csinálni :D
2015. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy lány úgy gondolja egy pasiról, hogy jó barát, akivel megoszthatja az élményeit már régóta, és nem történt semmi, te szerelmet is vallottál, akkor sem történt semmi, így nagyon kevés esély van rá, hogy ez változzon. De te pedig csak kínlódsz. Ismerkedj másokkal.
2015. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De arra lennek kivancsi hogy ez eddig megtortent-e valakivel?

Hogy a lanynak az erzelmei megvaltoztak-e?

2015. márc. 1. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
biztosan vannak ilyen esetek, de a leírtak alapján én ezt a csajt most kezdeném el kerülni a helyedben. vagy legalábbis lazábbra venni a barátságát. különben akár éveket is elpazarolhatsz rá az életedből, miközben másokkal is kialakíthatnál párkapocslatot.
2015. márc. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!