Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még sosem szakítottam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem szakítottam, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid ideje vagyunk együtt egy sráccal, de nem akarom tovább húzni az agyát. Azt hittem, idővel előjönnek az érzéseim, mert belsőre minden tetszik benne, de sajnos akárhogy próbálom, egyáltalán nem vonzódom hozzá testileg.

Nem tudom, ezt hogy mondjam meg neki, mert nem az ő hibája, nem akarom megbántani, de átverni sem szeretném. Ő viszont szeret engem.

Mit és hogy kéne csinálnom? :(


2015. jún. 15. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és szépen mond el azt amit ide leírtál. Akármennyire is fáj ezt kell tenned és ez az igazság. Ha normális és nem hisztis akkor meg fogja érteni és ennyi.
2015. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy összetörjön, mert tudom, mennyire tud fájni a dolog, ha úgy szakítanak veled, hogy te érzelmeket táplálsz iránta és nekem is nagyon fájna a dolog, mert jól érzem magam vele.
2015. jún. 15. 16:21
 3/15 anonim ***** válasza:

Pl: bocsi de tipikus felszínes pi csa vagyok. Nem akarok veled lenni.


Ennyi

2015. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"De nem akarom, hogy összetörjön, mert tudom, mennyire tud fájni a dolog, ha úgy szakítanak veled, hogy te érzelmeket táplálsz iránta és nekem is nagyon fájna a dolog, mert jól érzem magam vele."

Most akkor szánalomból maradsz vele még nem találsz egy olyan okot vagy megoldást hogy szakíts vele? Akkor vesd be hogy legyen szünet köztetek. Amúgy döntsd el akkor szakítani akarsz-e vele vagy sem.

2015. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3.: miért lennék attól felszínes p.i.cs.a, mert képtelen vagyok iránta vonzódást érezni annak ellenére, hogy tényleg megpróbáltam? Neked bejön minden lány, aki kedvesen viselkedik veled? Egy alap vonzódás elengedhetetlen egy egészséges kapcsolatban, szerintem ez teljesen érthető.
2015. jún. 15. 16:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi a rákos f.ért jöttél össze vele ha már az elején nem vonzódtál hozzá? Érted már mi a baj?
2015. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6.: nem, nem értem, mi a baj. Ha meg nem jövök össze vele, akkor meg az lenne a baj, hogy esélyt sem adtam neki. Azért jöttem vele össze, mert abban reménykedtem, hogy idővel többet fogok érezni iránta, mert nagyon szerettem volna, hogy jó legyen, mert igazán értékes embert találtam.
2015. jún. 15. 17:08
 8/15 anonim ***** válasza:
"Figyelj, Józsi, az van, hogy nem tudsz rendesen megfarkalni. Elhagylak."
2015. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ki gondolta volna... Felszínes ribi. :D
2015. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9.: Akkor lennék felszínes, ha kapásból lekoptattam volna. Így nem.
2015. jún. 15. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!