Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha kérdezik, hogy miért...

Ha kérdezik, hogy miért szakítottam az exemmel, akkor mit mondjak, hogy mondjam el a szakítás okát? (megütöttem)

Figyelt kérdés
Igen nem vagyok büszke rá, de nagyon felhúzta az agyamat a volt barátnőm, ezért adtam pár pofont neki és hát ezért elhagyott. Most újra ismerkedek, de nem tudom mit mondjak, ha kérdezik a szakítás okát, ugyanis hazugsággal nem akarok nyitni egy kapcsolatot.
2014. ápr. 26. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi szidást meg erkölcsi nyáladzást fogsz kapni ezért.
2014. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tény, hogy ez a szakítási módszer nem a legimponálóbb :) Inkább ne mondd el, ha amúgy nem vagy ilyen. Én spec nem kezdenék olyannal akiről megtudom, hogy megütötte az akkor még barátnőjét. Ha tényleg csak egyszeri volt, akkor inkább hallgass róla. Mondj csak annyit hogy vitáztatok és kész.
2014. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!