Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ugye senki miatt nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye senki miatt nem érdemes öngyilkosnak lenni? Hogyan tegyem túl magam a szakításon, ha már másodjára szakított velem?

Figyelt kérdés
Valahogy biztassatok légyszi, hogy felejtsem el őt. ;(
2015. jún. 18. 15:04
1 2
 11/14 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
73%

#10

Látszik,hogy neked soha nem volt semmi komoly problémád az életben, azért hiszed azt hogy mekkora cucc ez amit te "szerelmi bánatként emlegetsz. Örülj neki ,hogy ilyen gondtalan életed van, hogy ilyesmire van időd.

2015. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11 Te biztos jobban tudod milyen életem van:) vicces vagy gúnárka.
2015. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szívj el egy vicces cigit, és menj el szórakozni
2015. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így és túléltem,csak sok idő kell hozzá.Foglald el magad,menj el barátokkal vagy családdal,akkor is ha semmi kedved semmihez.Mindig van tovább,nem kell ezért feladni mindent;)
2015. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!