Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vége a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
én 25/L, Ő 29/F. Fél éve vagyunk együtt, nagyon jól kijöttünk egymással, múlt héten csüt-ön még a közös nyaralást nézegettük a neten, összeköltözést fontolgattuk, amit inkább ő szeretett volna. Csüt-ön együtt töltöttük a délutánt, majd azt kérte, jönne pénteken is, mert jövő hétfőig nem bír meglenni nélkülem. Pénteken 15 órakor dobott egy smst, hogy alig várja, h jöhessen. majd 16 órakor, h ne haragudjak, de vmi elszámolás nem stimmel annál a projektnél, ahol ő projektgazda és a főnöke túlórát kért tőle. Mivel ilyen máskor is volt már néha, visszaírtam, h oké, nem baj, akkor marad a hétfő, mire visszaírta, h persze, bepótoljuk és ne haragudjak. Azóta ugye kedd van és nem jelentkezett. Smsre, emilemre nem válaszol, ami azért fura, mert naponta 20 sms-email ment köztünk. Tényleg ez volt a szakítás?

2015. jún. 23. 13:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg, hogy jelentkezzen, lehet, hogy valami probléma. Ne kezdj el elméleteket gyártani addig.
2015. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
15%
Az eszedbe nem jutott,hogy nem ér rá,mert el van havazva ? Tipikus női kombinálás.
2015. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De félévig naponta 20-30 sms, emil, most meg 5 napja 1 sor sem és semmire nem válaszol?
2015. jún. 23. 14:04
 4/27 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de azért keresd meg, nehogy mondjuk egy kórházban legyen éppen. Ha nem ott van, akkor meg küld el a francba.
2015. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
15 órakor még szerelmes, alig várja, h jöhessen? 16 órakor meg megtalálja élete nőjét és dobva vagyok szó nélkül 6 hónap után?!
2015. jún. 23. 14:14
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy dobva vagy, ne láss rémeket!!! Keresd fel és vond kérdőre! Mivan ha valami baja esett vagy családi tragédia ne adj Isten? Szedd össze magad!!
2015. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Írjál még neki 100sms-t,akkor legalább már biztos nem fog jelentkezni,és tudni fogod miért.
2015. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
1 smst írtam neki, meg 1 emailt az elmúlt 5 nap alatt, az sem szemrehányó volt, csak megkérdeztem nincs-e baja. Nem akarom zaklatni, ha szakítani akar, elfogadom, de úgy érzem elég kulturált vagyok és a kapcsolatunk is ért annyit, h nem így rázzon le. Sőt, ő ragaszkodott hozzám jobban.
2015. jún. 23. 14:23
 9/27 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem hétvégén félrekúrt, és nem mer a szemedbe nézni.
2015. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ebből inkább az jön le, hogy valami nincs rendben. Tudod valamelyik hozzátartozójának vagy barátjának az elérhetőségét? Én felhívnék valakit, hogy megérdeklődjem, él-e, hal-e.
2015. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!