Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel, hogy ő szakított, barátok maradtatok és minden jól működött, majd a fél, akivel szakítottak elkezdett randizni és?

Figyelt kérdés

Tehát elkezdett randizni és úgy tűnik komoly, erre a másik fél meg úgy érzi, hogy ez zavarja? De közben meg nem akarná újrakezdeni.


Szakítottam a barátommal, 3 hónapja barátok maradtunk, azóta nem is szexeltünk, pedig van, hogy együtt alszunk. Most úgy tűnik lesz egy barátnője, már randiztak párszor. Ez engem elkezdett zavarni és mikor együtt alszunk, akkor kívánom is és hát azóta lefeküdtünk párszor. Nem akarnám, hogy visszajöjjön hozzám és azt se, hogy a másik lánnyal "szakítson" (még nem járnak). Nem akarom tönkretenni a barátságunkat, tudom, hogy tipikus önzőség és "nekem nem kell, de másé se legyen" hozzáállás, de jelenleg így érzek. Mit kezdjek magammal? Én felvetettem, hogy inkább ne aludjunk együtt, de ő azt mondja, ezzel nincs baj, csak kontrolláljuk magunkat.


Igen, igen mekkora szemét vagyok, mekkora szemét a srác is és szegény harmadik fél. Undorító amit művelek és jobb lenne, ha felkötném magam egy fára, mindenki jobban járna, mivel egy rohadt ribi vagyok.


Ezzel nem sokra megyek, valami értelmes tanács?


2015. jún. 26. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

hát most igencsak el kellene döntened, mit akarsz. ha nem akarod újrakezdeni a kapcsolatot, és szeretnél továbblépni, akkor hanyagolni kéne az együttalvásokat meg a szexeléseket. nemcsak nem szép dolog a másik lányra nézve, de nagyon megnehezíti egymás elengedését. ez nem barátság, a barátok nem szexelnek és nem zavarja őket, ha a másik kapcsolatba kezdene valaki mással. benne tarthatjátok egymást ebben a bekategorizálhatatlan viszonyban, de akkor 1, ne legyen harmadik fél, aki sérülhet, mert ez így nem frankó 2, fogadjátok el, hogy nem fogtok továbblépni a közeljövőben.

23l

2015. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az érzés normális (egy darabig), az adott szitu nem.

Együttalvás sem a barátság része, a szex meg aztán pláne nem. Nem vagytok túl egymáson, vagy egyszerűen így kényelmesebb a dolog, mellékes. Míg ilyen "barátság extrákkal" szituban vagytok, addig teljesen jogos, hogy zavar a dolog.


Ettől függetlenül, ha csak barátságról beszélnénk: jól fejezted ki az érzést "nekem nem kell, de másé se legyen". Ez pont ugyanúgy a szakítás utáni gyász része, mint bármi más, csak azért érződik jobban, mert baráti viszonyt ápoltok. Akkor is megjelenne ez, ha egy szót se beszélnétek, csak látnád az utcán, facén, akárhol, hogy randizik. :)

Én anno hetekig kattogtam azon, mikor exem becsajozott, hogy vajon az én törülközőmet használja-e, vagy hogy az én helyemen alszik az ágyában, pedig előttem más ott nem volt... :) Aztán rájöttem, hogy nem számít. Valahol ott tudtam véglegesen lezárni a kapcsolatot, pedig már fél év eltelt addigra legalább. :)


Esetedben a megoldás: szundit, szexet beszüntetni, barátság maradhat, három lépés távolsággal. A többit az idő megoldja. :)

Amúgy az alapján, amit írtál, az exed marhára élvezi a helyzetet, hogy te ott vagy ágymelegítőnek, de szédíthet, akit akar, úgyhogy hozzátenném, hogy vigyázz, ne hagyd magad kihasználni. Amíg a te érzéseidet felkavarja, igenis van baj az adott szituval, kontroll ide vagy oda. (Ami meg úgysem lesz meg mindig, hiszen ha tudod, hogy akarja, te is könnyebben gyengülsz el.)

2015. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazad van, szerintem is bekellene szüntetni az együttalvást. Ha majd komolyra fordul a lánnyal a dolog köztük, akkor mindenképp.

Engem nem kavar fel, én szakítottam.

2015. jún. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!