Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen hülye indokokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hülye indokokkal szakítottak veletek, amiről tudtátok, hogy ez csak kamu?!

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Jobbat erdemelsz, nalam".

" Te egy csodalatos lany vagy, es ugy erzem nem erek fel hozzad".

" Annyira jo lenne egyutt lenni, de en csak baratkent tudok rad tekinteni, igerem majd meg kereslek".

Ezeken mar csak rohogni lehet, mumajer olcso szovegek.

20/N

2015. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

-Én nem érdemellek meg téged, te túl jó vagy hozzám!

A többit én dobtam? :)

2015. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem szakitás volt, inkább visszautasitás. A csaj "randin" azzal jött, hogy nemrég szakitott, és milyen jól elvan most. Neeeem kell nekem pasi.

Aztán meg azt mondta később, hogy engem kinézett, de miért nem léptem akkor azon a találkozón? És hát közben arra jutott, hogy nem akar többet.

2015. jún. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, vagy igazi indokkal szakítottak, vagy sehogy. A sehogy verzió úgy néz ki, hogy eltűnik, rákérdezésre kerüli a válaszadást, mellébeszél vagy egyáltalán nem akar beszélni a konfliktusról.
2015. jún. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Biztos tudni akarod? Vigyázat! FuckinDanger! A gy f a sz következik!


A lány minden mondatban talált valamit,amit magára vehet,és megsértődhet rajta.Emellett hisztizett ha nem úgy történtek a dolgok ahogy ő akarta, ilyenkor látványosan megsértődött, mint a kisgyerek a boltban,amikor nem kap édességet <-- Így manipulálja az embereket.

Ha ez nem lenne elég jött még hozzá a beteges féltékenység, szintén hisztirohamok kíséretében, megfűszerezve durva önbizalomhiánnyal.

Ezt én nem bírtam sokáig, Szerintem nincs ember a Földön aki eltűrné hosszú távon az ilyen gyerekes viselkedést.

Emiatt kezdett minden elromlani köztünk,mert megmondtam neki hogy elegem van a hülye viselkedéséből,ezen megsértődött,és mérges lett.Hiszti lett belőle,szintén gyerekes viselkedéssel,és a sokadik ilyen veszekedés után közölte hogy miért bántom őt?! fejezzem be,erre nem kíváncsi,már unja hogy mindig ugyanazt mondom,maradjak kussban mert elege van belőle hogy csesztetem,(mikor beszélni akartam,hogy elmondjam az igazságot befogta a szám) ha nem fejezed be elhagy <--- Érzelmi zsarolás ON

Kb 50x írtam le neki érthetően,világosan,hogy ő csinálja magának az egész problémát,de nem jutott el az agyáig.

A végén már az volt a baja hogy nem neki van igaza,és látom hogy ő a hibás manipulálni akar,és folyamatosan zsarol...nem tudta elviselni hogy ő a hibás mindenért,ezért elhagyott mert NEKI ez sok,és elege lett abból amit ÉN csinálok. -.- Elég hülye indok volt?

2015. jún. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem szinte csak kimondatlanul szakítottak. Vagy az volt, hogy eltűntek és többet nem kerestek, vagy pedig egyszer volt, hogy 2nap után válaszolt az akkori barátom sms-re és rákérdeztem, hogy van-e valakije. Majd kérte, hogy találkozzunk és akkor már tudtam, hogy vége. Nem volt különösebb oka.(nyilván az,h talált mást 7 hónap után)
2015. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában nem indokolják meg, csak bunkón kezdenek viselkedni, mindennapossá válnak a veszekedések és megvárják, még neked lesz eleged és dobod őket, aztán te vagy a szemét, aki szakított.
2015. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Írt egy SMS-t, hogy "Ne haragudj, tegnap este megcsaltalak, ezt nem bocsátom meg magamnak, jobbat érdemelsz nálam".

Aha.

Viszont előtte héten MSNen már bejelentette egy közös ismerősünknek, hogy hamarosan szakít velem.

A közös ismerős meg szólt nekem...

2015. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem értem, hogy miért nem képes megtisztelni a másik azzal, hogy őszintén elmondja, hogy mi a baja, problémája.. Utálom ezt a sunyiskodást..
2015. jún. 23. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is szakítottam bunkón.

De megérdemelte. Iszonyú féltékeny volt, miközben volt még egy barátnője, illetve, mint később megtudtam, minden alkalmat kihasznált.

Szóval tudtam melyik rádiót hallgatja a melohelyén, és küldtem neki egy számot: Élj vele boldogan...

És azt üzentem, hogy vége.

Több száz munkatársa füle hallatára...

2015. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!