Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Érdemes még ebben a kapcsolatban maradnom?

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve vagyunk együtt a párommal. 19 éves vagyok, tavaly kezdtem az egyetemet. A barátom évvesztes így ezt a tanévet külön töltöttük, csak hétvégén jöttem haza. Jelentkezett egyetemre, de úgy döntött, hogy nem fog utánam jönni. Nem miattam,csak adódott másik lehetősége ami jobb az ő jövője szempontjából.Szóval egy jó ideig még maradnának csak a hétvégi találkák. Nekem ez nagyon rossz volt, nem tudtam megszokni egyáltalán. Sokat veszekedtünk, ha én elmentem egyetemi bulikra vagy nem értem mindig rá telefonálni. Viszont nekem ez az első komoly kapcsolatom, nagyon kötődök hozzá és nem tudom mit tehetnék. Beszéltünk már erről csak azt mondta, hogy én nem tartok ki mellette. Viszont egyáltalán nem vagyok így boldog és sokszor úgy érzem, hogy sok mindenről lemaradok.
2015. jún. 29. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen megérthető hogy a jobb jövője érdekében így döntött. És ha egy egyetemen lennétek csak össze lennétek zárva és többet veszekednétek. Szerintem próbáld megszokni ezt és előbb utóbb észre fogod venni hogy nem olyan rossz ez. Egy kis távolság jót fog tenni.
2015. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne járj annyi egyetemi buliba és érj rá többet telefonálni. Karrier szempontjából nem baj ha csak hétvégén találkoztok (én is így voltam a barátommal középsuli közben, de most egyetem alatt is így lesz majd szeptembertől, ki lehet bírni, vannak szünetek pl. most a nyár. :)).

Tarts ki mellette, de neked kell hogy a legfontosabb legyél hétvégén holmi buli vagy esetleg a haverok helyett. Ha annyira akar menni, akkor vigyen el téged is és együtt lehettek egy kis szórakozás mellett, aztán este majd összebújtok.


Most csak érettségiztem, de június 1-tól kb. 17-ig 2 alkalommal láttam a barátomat, akkor is egy fél napra + a hozzá tartozó éjszaka, mert tanulnom kellett és tudtam, ha áldozatot hozok, az jobb, mintha most egy rossz érettségi bizonyítvánnyal izgulnék, hogy felvesznek-e.


A munka meghozza a gyümölcsét. Most van szabadidőm, diákmunka mellett nem kell tanulni, így kötetlen időkre együtt lehetünk.


Várj, ne add fel ilyen hamar. Ha szerelmes vagy de nem érzed magad boldognak mert sokszor vagy magányos, akkor kicsit építsétek a kapcsolatotokat is. Hosszú esti séta, beszélgetések, hosszú ölelések az ágyban, viháncolás, kiadós szeretkezés... tudod te.


Még egyszer írom ne dobd el ezt a kapcsolatot csak e miatt. Nincs semmi probléma, a kis hibát meg lehet orvosolni.

2015. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki 16 évese lett a szerelmed, - hát az ritkán örök darab.

Eléggé más irányba fordul az életetek, most se bírjátok a távkapcsolatot, és még vagy 4 ilyen év jönne, ahol:

"Viszont egyáltalán nem vagyok így boldog és sokszor úgy érzem, hogy sok mindenről lemaradok."


Mellesleg ő nem tart ki az egyetemi tervei mellett, - de ez lényegtelen.

Szerintem vegyél egy nagy levegőt, aztán küld el.

2015. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!