Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te mit tennél, ha ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha ebben a helyzetben lennél?

Figyelt kérdés

Röviden, 1 éves a gyerekünk, de én megőrülök a párom mellett. Nem szeretem már, nem is fogom. Szerintem ő sem szeret, folyamatosan (!) bunkó velem, úgy beszél velem/hozzám, mintha a seggéből rángatott volna ki. Számtalanszor kértem, üljünk le, beszéljük meg ( ő sosem kérte), és mindig megígérte, változik, sose történt semmi. Én megváltoztam amiben meg kellett.

De elegem lett, most telt be a pohár. Fiatal vagyok még, zárkózott, önbizalomhiányos, depressziós és életunt. Nem tudok örülni semminek. Már azt sem tudom milyen érzés boldognak lenni. HÁla isten nem vagyunk házasok.. Hogy miért lett gyerekem egy ilyen embertől? Mert csak a gyerek születése óta romlott meg a viszony..megszűnt a szex, a tisztelet, a szerelem, a bizalom.

Egy dologtól félek. Nagyon nehéz a gyerekkel, és ha elküldöm, nem tudom hogy fogok vele boldogulni egyedül..Nyeljek, vagy legyek bátor, lépjek, és adjak esélyt neki is és magamnak is új szerelemre?


2015. ápr. 1. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok :(
2015. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Elegendő a GYED-ed, hogy egyedül eltartsd magatokat?

Vagy vissza tudsz menni dolgozni, és meg tudod oldani a gyerekre való vigyázást valakivel, vagy bölcsödével?

Ha nem, akkor még ne ugrálj!

2015. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bölcsibe szoktatás folyik, jövő héten kezdem a melót, eltartással nem lenne gond..
2015. ápr. 1. 20:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ha nem szereted, ő se téged akkor nincs értelme együtt maradni. állapodjatok meg a gyerektartás ügyileg és lépj tovább.

igen, hiba volt így gyereket vállalnod, ha jól értelmezem akkor már szinte ahogy megszületett, azóta problémák vannak.

még most úgysem fogja fel, de később inkább ne legyetek együtt, mint hogy egy ilyen minta legyen előtte

2015. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

De jó! Bár minden ilyen könnyen megoldódna! :)

Akkor nem értem, mi a kérdésed! Visszamész dolgozni, a gyerek bölcsödébe kerül. Apuka elköltözik/vagy ti költöztök. Keress valakit, aki majd vigyá a gyerekre, amikor beteg lesz, hogy neked ne kelljen kiesned a munkából! Apukával beszéljétek meg, milyen felosztásban legyen a gyermekfelügyelet, és a pénzügyi dolgok megosztása!

2015. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Várj még, menj el dolgozni és nézd meg mi lesz utána. Nálunk is ez volt az első gyerek után. Igazából depis voltam, én is utáltam, ő se úgy állt hozzám. Elkezdtem rendesen dolgozni és ahogy visszatért belém az élet, úgy változott vissza a kapcsolatunk a régire.
2015. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a bölcsi kezdésbe számold bele, hogy bármennyire nem beteged a gyerek, az első egy két hónapban rengeteget lesz beteg...
2015. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Már most folyik az orra szegénykémnek,de mivel rugalmas a főnököm,és a munkaidőm, nem lesz gond azzal,hogy ki vigyázzon rá ha beteg!

Én csak egyszerűen félek az újtól, az ismeretlentől,hogy délután/este/éjjel egyedül vagyok vele...

2015. ápr. 1. 20:43
 9/15 anonim válasza:
37%
Szia :) Véleményem szerint,egyetlen nő sem érdemli meg azt,hogy egy férfi így bánjon vele.Azt mondod,hogy már nem szereted.Én a helyedben otthagynám!Mi értelme két embernek együtt lenni,ha nem szeretik egymást? A nővéremék is hasonló helyzetben vannak: nem szeretik egymást,de van két gyerekük és csak azok miatt vannak együtt,viszont állandóan veszekednek.Semmi értelme.. Ott van a kicsi gyereked akinek a szülei szeretetére van szüksége! Ha eltudod magatokat tartani,akkor szerintem költözzetek el,s ha az apuka látni szeretné a kicsit akkor,majd meglátogatja.Ha viszont továbbra is elviselnéd a hűvös viselkedését,csak sérülnél!Na,meg miért lennél köteles viselni? Soha sem fogom megérteni,hogy nekünk nőknek,miért kellene egy olyan pasi,aki egyrészt nem is szeret,másrészt csak parancsolgatni tud! S ha depressziósnak érzed magad,akkor minél előbb keress fel egy pszichológust! Segíteni fog ha kiöntheted a szívedet,de ha gyógyszerezni akar,azt ne fogadd el,mert nem fog kigyógyítani belőle.Ha teheted akkor meditálhatsz vagy agy kontrollozhatsz is,az is segít.De leginkább találd meg a boldogságod és szeresd a gyermeked!
2015. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat nektek!
2015. ápr. 1. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!