Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem? Mit tennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem? Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy szituáció. 20 év házasság után kiderül, hogy megcsal a férjed. A kapcsolatotok már nem működött igazából így te annyira nem lepődsz meg de az utóbbi időbe nagyon csúnyán bánik veled. Megaláz ilyesmi. Neked ez nagyon fáj. Te tudod kivel csal meg és tudod, hogy neki is van családja.(2 gyerekkel) Neked is van két gyereked és őket is nagyon megviselik a történtek. Szóval a kérdésem te elmondanád a nő férjének, hogy őt is megcsalják vagy elviselnéd, hogy csak te tudsz róla?
2014. nov. 20. 21:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
30%
En nem mondanam el a nonek, mert nem az en dolgom viszont a ferjemmel beszelnek a valasrol:-))))))
2014. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 1 éve tart a dolog.
2014. nov. 20. 21:53
 3/38 anonim ***** válasza:
21%
Én örülnék, ha más nem tudna róla, hogy épp megcsalnak. Ha beköpöd a nőt, max elősegíted, hogy a férjeddel legálisan is együtt legyenek. Neked meg nem lesz nagyon jobb tőle.
2014. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
35%
1 éve megcsal a férjed és hagyod? Na ne már. Ennyire nem lehet valaki puhány. Rohadtul tojik rád, lépj a fenébe. Ilyen helyzetben jogosnak is tartom azt, hogy az asszony kb kisemmizi bíróságon a férjét.
2014. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Már mindenki tudja igazából mert a férj már tervezi az új életet a nővel. Csak a nő még nem meri elmondani..
2014. nov. 20. 21:59
 6/38 anonim ***** válasza:
50%

A férjednek mondtad, hogy tudsz a viszonyáról?

Üljetek le, és beszéljétek meg hogyan tovább. Együtt maradtok, de akkor normálisan, tiszteletben.

Vagy ha már ennyire nem működik, akkor válni akar? És te mit szeretnél? Ha még évekig lesz neki a szeretője, te akkor vele szeretnél maradni, ha egyébként otthon normálisan viselkedik? Szerintem még a saját dolgotokban is sok kérdés és megoldásra váró dolog van.

Úgyhogy én a másik család életébe nem szólnék bele. Egyébként valószínűleg a nő férje is tudja, hogy megcsalja a felesége, egy év alatt nem lehet nem észre venni. Már ha valaki odafigyel a párjára. Te is írtad, hogy téged sem ért meglepetésként.

2014. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
53%
Ha tervezi elmondani, akkor miért mondanád el te?
2014. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Ha 1 év alatt nem sikerült neki szerintem most se fogja elmondani. Persze nem szép dolog más családjába beleavatkozni csak ha már másét tönkre tette. Nyilván nem ő a hibás csak a férj azóta teljesen megváltozott nagyon lekezelő és flegma. Én úgy érzem az lenne a korrekt, ha a nő férje is megtudná de akkor lehet ez butaság.
2014. nov. 20. 22:07
 9/38 anonim ***** válasza:
49%
Nem mondanám el semmiképpen, egyrészt az az ő ügyük, másrészt amiket megtudok, nem szoktam elmondani, mert nem érzem feljogosítva magamat erre.
2014. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
47%

Nyilván azért nem az elején mondta el, mert akkor még azt sem tudták, hogy ők egymással akarnak maradni.

Neked már nem lesz jobb attól, ha tőled tudja meg a férj és nem a feleségétől. Ettől nem lesz veled kedvesebb a férjed, sőt!

2014. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!