Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

ram irt egy srac aki aztan suliba is odajott hozzam, haza kisert, irkalt minden nap, kb egesznap... en elmentem dolgozni egy multi ceghez es ugy alakultak a dolgok hogy talalkozgattunk, osszejottunk... mindig mondogatta mennyire szeret, stb ( de az anyja nem tamogatta hogy velem beszelget es amikor velem volt mindig valamit ki talalt otthon) ,...mondtam neki sokszor hogy mondja el nyugodtan ha csak kalandot keres, vagy baratsagot extrakkal, de o mindig bizonygatta hogy komoly kapcsolatot akar es csomo dolgot tervezgetett ,es ugy ereztem egymasba szerettunk, sokszor voltunk egyutt, oleles minden.. .. aztan par napja ramirt hogy inkabb csak legyunk baratok, o nem birja a kapcsolatokat es hogy nem erezte magat szabadnak ( pedig sosem szabtam meg neki semmit ,sosem mondtam hogy ide ne menj, ezzel ne beszelj stb..).. es hogy baratkent lehetnenk egyutt neha... nagyon ki buktam.. Azon is gondolkoztam hogy a csaladja miatt szakitott.. lehetseges lenne? hm.. a munkahelyemen is ugy alakultak a dolgok hogy holnap leszamolok ... par napig jol elbeszelgettunk minden reggel irtunk egymasnak, de 2 napja nem ir vissza se, meg se nezi amit irtam... pedig mikor meg irt nem volt semmi baj.... Most mit tehetnek? Meg egyszer nem akarok ra irni, semmilyen uruggyel mert az olyan lenne neki szerintem mintha ra lennek szallva vagy ilyesmi :( de 10 perce is fent volt chaten es semmi... lattam h lajkolt dolgokat de az uzim meg sem nezi :/

Bocsi ha sok a hiba a szovegbe meg kicsit ertetlen de nagyon padlon vagyok, nagyon szerettem, es most o sincs, munkam sincs, az egyetlen igaz baratnom messze van :( Szerintetek mit tegyek? :(



2015. júl. 16. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú hát ez így elég necces. Tudom mit érzel. Engem életem szerelme utasított el, mert nem tud többet érezni úgy, mint én. Próbálj találni egy hozzád való munkát, kicsit menj a szabadba, mozdulj ki és ne járj úgy, mint én, közel a depresszióhoz.
2015. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en bemutattam a szuleimnek, mindig fel jott, hozott megelpit, mindig hozzambujt stb... semmi jele nem volt a szakitasnak.. :( par napja is szakitas utan lajkolta a kepem .. :(
2015. júl. 16. 17:33
 3/4 A kérdező kommentje:

Magamba nem nagyon tudok hova menni, anyukamat nem nagyon akarom nyaggatni ezzel mert o sem jarkalhat velem minden hova :(


am (L/21)

2015. júl. 16. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:

majdnem hasonló szituban voltam. jártam a sráccal. semmi jelét nem mutatta annak, hogy nem érzi jól magát velem, vagy valami, egyik nap még együtt voltunk, másik nap meg közölte, hogy jobb nekünk külön.

rámjött a sírás, de ő is sírt...


sokáig szenvedtem, a barátja akartam maradni. mert tényleg fontos nekem a mai napig.

havonta egyszer azért felhívtam, érdeklődni, hogy hogy van. ezek is olyan erőltett beszélgetések voltak.


én megmutatom neki, hogy tényleg szeretem őt, harcolok érte, elértem, hogy már gyakrabban beszélünk, és érdeklődik, hogy hogy állok a pasikkal.. ami szerintem jó jel.

2015. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!