Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és van egy 4 tagú tinikből (17-18 évesek) álló banda akik rendszeresen terrorizálnak, egészen addig fajult a dolog hogy az egyik srác levizelte a nadrágomat. Én ekkor feljelentettem őket, azóta (is) folyton kapom a fenyegetéseket és az ótvarabbnál ótvarabb húzásokat. Ma például bent a városban találkoztam össze az egyik gyerek tesójával (velem volt anyám meg a húgom) és ez a gyerek szemrebbenés nélkül rámozdult a húgomra utána meg 1 perc alatt elhordta mindennek. (Oka nem volt rá)


1. Azért nem vertem eddig őket szarrá mert akkor én ülök vagy 10 évet.

2. Eggyel még elbánnék, de 4-gyel?

3. A városban 2 normális embert ismerek kb....

4. Ha kimozdulok tuti megtalálnak....


Sajnos epilepsziám van ami általában idegességre jön elő (nem volt már vagy egy éve)

A városban nem sok normális ember él...

Apám is alkoholista

Pénzem nem sok van....


Mondjatok valami okosat.... hátha... hogyan tudnék innen szabadulni?



2015. jún. 14. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
keress munkát máshol és költözz el
2015. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerű azt mondani, melót nem igen találok sehol, jelenleg a szüleimre (anyámra) vagyok utalva... Egy normális albérlet minimum 50+rezsi és akkor még a kaja, ruha egyebek....
2015. jún. 14. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben: feljelenteném őket becsületsértésért, húgod helyében pedig rágalmazásért. Mind a négyet, egyenként. Magánvádas, ha nem megy egyedül a vád akkor keress egy ügyvédet. Ha ez megvan, elítélik őket, akkor mennék polgári perre és sérelemdíjat követelnék, fejenként legalább másfél-két milliót (nem viccelek); ha nem is ennyit, de jelentősebb összeget lehet ezzel összeszedni. Legközelebb tudják, hogy kivel ne b*szakodjanak!
2015. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, előző vagyok, még egy ilyen helyzet van, ne félj tőlük, egyszerűen fogd a telefonod, hívd fel a rendőrséget, és kérj egy járőrt; ha beszarnak se hagyd annyiban, kövesd őket. Ha ott van a rendőr mondd neki, hogy pereskedni akarsz és szükséged lenne annak a négy embernek az adataira, igazoltassa őket. Ezután az előző poszt következik.
2015. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerem őket személyesen, az adatokkal nincs gond a rendörségen van az ügy, de.... ők szentül állítják hogy mindent le tudnak tagadni....
2015. jún. 15. 00:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt majd a bíróság megállapítja... Mindenesetre nyugodtan hívd újra a rendőrséget, és ha kell zaklatás és garázdaság miatt is tegyél feljelentést, lehetőleg ismeretlen tettes ellen (hiába mondanám el a tényállást, ha rosszul ítéled meg a helyzetet akkor hamis vád miatt téged vesznek elő, viszont ha a rendőr is azt mondja, hogy az adott cselekmény megvalósítja a bűncselekményt úgy meg is nevezheted őket). Nem kell parázni, minden különböző cselekménynél meg kell tenni a megfelelő jogi lépéseket.
2015. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, a tanácsokhoz annyit tudnék hozzátenni, hogy ha lenne valami munkád, akár minimálbéres, akkor szobát is tudsz bérelni egynagyobb lakásban. Az Pesten olyan 40ezer körül szokott lenni rezsivel(persze nem a belvárosban, de a közlekedés jó), vidéki nagyvárosban még olcsóbb. Próbálhatsz távolabb otthontól bármilyen munkát keresni egy ilyen albival, aztán jobb munkát úgy már könnyebb és akkor esetleg költözni is tudsz. Sok sikert!
2015. jún. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!