Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van eselyem ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van eselyem ezek utan? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
A baratom 3 ev utan szakitott velem mert neki szabadság kell és neki ez igy most nem megy....a szakitasunk napjat egyutt toltottuk , beszelgettunk, hozzáfuzte hogy ez nem jelenti azt h valamikor ne kezdhetnénk ujra... az utobbi idoben tobbet veszekedtunk de en bocsanatot is kértem tole es hozzatettem hogy szeretnék valtoztatni bizonyos dolgokon... a baratom mindenkinek dicsert, rengetegszer elmondta h még egy ilyen nincs mint én es neki soha nemkéne más... szerintem elhamarkodta a szakitast láttam rajta hogy ossze van zavarodva... mikor elment haza adtam neki szajrapuszikat es meg oleltem jo szorosan... Fiuk nálatok mit jelent ha maganyra vagytok és szabadsagra? egyaltalan van még nála eselyem?

2015. júl. 22. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"hozzáfuzte hogy ez nem jelenti azt h valamikor ne kezdhetnénk ujra"


Hát persze, hogy hozzáfűzte... Ha mégsem jönne össze a fene nagy szabadság, nem sikerülne a kinézett csaj(okat) megfektetni, akkor azért még tartaléknak jó leszel Te is.

Neked nincs is más dolgod, mint türelmesen várakozni rá, hogyha szüksége lesz rád, akkor kéznél legyél, ha pedig úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezi a frissen kapott szabadságával alakítani, akkor elfelejt (max néha benéz egy kósza menetre).


Döntsd el, hogy szeretnél e B) (esetleg C) vagy D) ) terv lenni az életében, hogy jó e, ha hónapokat, éveket arra pazarolsz az életedből, hogy reménykedsz, egy nap visszajön hozzád, és ha meg is teszi, akkor azt valószínűleg nem azért fogja megtenni, mert szeret, hanem mert nem alakultak a terveknek megfelelően a dolgai...



(1.5 éve szúrtam el így az életemből, csak én férfiként, tanulj más hibájából, és ne ismételd meg, inkább engedd el, és keress mást, aki tényleg téged akar, akivel boldog leszel, és nem csak egy C) terv katasztrófa esetére)

2015. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akinek kellesz és szeret,az nem enged el ilyen ócska dumával!Tehát az első válaszolónak abszolút igaza van,nincs is mit ehhez hozzáfűzni.A másik,hogy a levetett szennyest sem veszed fel újra.Akkor egy olyan embert,aki másokkal enyelgett,amíg te bőgtél utána,nyilván nincs értelme visszaengedned,és gusztustalan is valamilyen szinten,ha ezek után visszakéredzkedik.Persze nem fog,maximum akkor,ha már nagyon nincs más.Gondolkozz el ezen!
2015. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok:még annyit mindehhez,hogy van,hogy valaki megbán dolgokat,és szerelemből kibékül a másikkal,de ebben az esetben nem igazán erről van szó.Téged szimplán meguntak.
2015. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja 1-essel értek egyet!

Marhára hülyének nézne...

2015. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!