Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm. Szerintetek van esélyem még nála?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 15 hónapot. Nagyon szerettük egymást eleinte. Aztán 1 év után kb nullára csökkent a szexuális vágya. Emiatt sok veszekedés volt. Már vagy 2 hónapja nem volt köztünk szex és szerinte olyanok lettünk mint a barátok. Azt mondja kicsit még szeret de így nincs értelme és jobb ha szakítunk, mert nem tudja most elfelejteni hogy milyen sokat veszekedtünk.

De azt mondja szeretné ha továbbra is beszélnénk egymással facebook-on vagy telón. Meg nyáron majd csinálhatunk közös programot barátilag.


Szerintetek ha továbbra is jó viszonyban maradok vele meg nagyon jókat beszélgetünk akkor van esélyem visszahódítani? Vagy mit ajánlotok? Annyira sok közös volt bennünk. Ráadásul itt lakik a szomszéd utcában.

Születésnapja 1 hónap múlva lesz. Esetleg arra valamit szervezni?


26 éves vagyok. Barátnőm 24.


2015. máj. 31. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Kérdem én, a megdöglött háziállataidat is megtartod?
2015. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem hogy ha újra visszajönne a szerelme irántam akkor működne a dolog és a szex is rendben lenne.
2015. máj. 31. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén? Nem. A megszokás és szeretet tart össze titeket, ez azonban kevés egy párkapcsolathoz. Ha nincs vonzalom, akkor nem lesz semmi. Sokszor egy rossz kapcsolatból is nehéz kilépni, ha a problémák ellenére még megvan a vágy a két fél között, viszont ha ez eltűnik, nincs remény. A párkapcsolatot a barátságból csak a szexuális vágy különbözteti meg.
2015. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ne álltasd magad. Ha szakításra került a sor, utána felesleges újra kezdeni, mert ha minden rendben ment volna, akkor nem lett volna szakítás.


Fogadd el a döntését, hogy már csak barátként tekint rád, és keress új barátnőt, éld az életedet!

2015. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdemes. Ráadásul úgy gondolom, hogy nem véletlenül csökkent le a szexuális vágya az elmúlt két hónapban. Nyilván másokkal is találkozott melletted.


Egyébként a nők mindig el vannak varázsolva. Azt hiszik, hogy majd haverilag milyen marha jól ellesztek, miközben a valóságban ez sosem működik így. Hagyd a fenébe és keress egy másik lányt.

2015. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme reménykedned,ez a szomorú igazság.Nem kíván,tehát nem vonzódik hozzád,nem kellesz neki.
2015. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt mondanám, hagyd egy kicsit, ha közben nem jön össze mással, találkozz vele, és próbáld meg elölről kezdeni. Hódítsd meg újra! Hátha sikerül. :)
2015. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!