Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túlélni, ha akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni, ha akit szeretsz szakít veled, majd rájön hogy te vagy neki az igazi de nem fogadhatod vissza?

Figyelt kérdés

Szakított velem, és utána pár nappal meg is ütött többször is. Ezért nem fogadhatom vissza, de azóta meg írkál hogy én voltam neki az igazi hogy hogy az életèt is odaadta volna értem. Én is nagyon szeretem sajnos még mindig, de nem tudom elfelejteni azt hogy kb megvert.

Hogy lehet ezt a dolgot túlélni?


2015. júl. 24. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Például ne nyúlj a 220-ba, ne ugorj busz vagy vonat elé, ne vágd fel az ereidet, ne ugorj le a tizedik emeletről.
2015. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem. :)
2015. júl. 24. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Egy ilyen nő nem érdemli meg, hogy sírj utána. Lépj túl rajta. Keress mást.
2015. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

szerintem nő a kérdező :)

De életed egyik legnagyobb hibája lenne ha olyan naiv és butus lennél h visszafogadd.

Ezt a maszlag dumát bárki elmondja.

2015. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most miért pontoztok le ? Ezek tuti túlélési tanácsok.
2015. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2015. júl. 24. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod túlélni, hogy megszakítasz vele minden kapcsolatot, és letiltod, hogy ne irkálhasson többé. Majdcsak elfelejted.
2015. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy csak gondolj arra azokra a pillanatokra,miközben megütött,hogy miket éreztél.Ez hatásos módszer.
2015. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!