Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lépjek túl rajta? Haragba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta? Haragban váltunk el, de még mindig azt szajkózza, hogy rossz ember vagyok.

Figyelt kérdés

Ő meg akart változtatni, nem voltam úgy jó, ahogy vagyok. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy máshogy öltözködök, más helyekre járok, más zenéket hallgatok, máshogy viselkedek. Valahogy rávett a változtatásokra, elhitette, hogy az úgy jobb. De nem volt jobb, az nem én voltam. Elegem lett, szakítottunk, mert nem tudott önmagamért szeretni.

Azóta is néha rám ír, és ecsetelgeti hogy nem kellett volna visszaváltozzak, így sosem lesz szerencsém az életben, bezzeg ő tudta mi kell nekem.

Nem tudom elfelejteni, nagyon-nagyon idegesít, mit tegyek?


2015. júl. 25. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, tiltsd le, ne is reagálj.
2015. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem érdemes odafigyelni rá egy percig sem, ne hidd el amit mond, ne állj vele szóba. próbáld elfelejteni, ez a legjobb, amit tehetsz.
2015. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!