Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert csinalja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt az exem?

Figyelt kérdés
Mar tobb, mint 7 eve nem vagyunk egyutt, viszont csak 4eve nincs egymashoz egyaltalan kozunk. Szakitas utan (o szakitott) 1honappal kesobb visszakonyorogte magat, de nem vallalta nyiltan a kapcsolatot. Aztan igy voltunk se veled se nelkuled kapcsolatban kisebb megszakitasokkal kb 3 evig. Az utolso egyuttletunknel meg azt is elmondta, hohy kivel csalt meg meg a 1,5 eves kapcsolatunk alatt... aztan baratnoje lett, de meg ekkor is irogatott...en meg ahogy megtudtam h vsn valakije lekoptattam. Sokaig nem beszeltunk, bar en gyakran irtam neki nevnapra/ szulinapra stb. Persze ez forditva nem volt igaz. Most viszont ugy alakult, hogy egyetem miatt gyakran talalkozunk. Mindketten ifik vagyunk, golyataboroztstunk stb. Tavaly egyik programon megoleltuk egymast, es megkertem h valaszoljon a leveleimre ha irok mert elotte ezt nem tette. Azota mindig visszair valamit. Vidzont mikor a tavalyi golyataborban elmondtam neki h en meg nem tudtam tullenni o rajta, akkor elkuldott melegebb eghsjlatra h hagyjam beken stb..pedig elotte egrsz nap engem nezett, diszkonal abba a korbe allt be ahova en is tancolni..komolyan azt erzem h direkt provokal. Ns es mielott elkuldott volna melegebb eghajlatra mondtam neki h tobbe nem leszek ifi mert nem birom h o is ott van es ez nekem igy nem megy...erre csak annyit mondott, h ne hagyjam abba, valszeg neki ugyis ez az utcso tabora...( mint utolag kiderult, mar akkor is tudts h az egyik csopi vezetoje lesz) de akkor kerdem en, mi ez? Valahogy a viselkedese nekem nem fugg ossze azzal amiket mondd es tesz... vagy amit lattatni akar. Kozben azt is megtudtam, h mikor az egyetemre jottem volna megkert egy lanyt h legyen velem nagyon jofej es segitokesz, mert ertekes ember vagyok. De akkor miert flegma meg mindig? Nekem van baratom mar 4eve, neki miota az egyetemen vagyok csak kalandjai vannak. egy kicsit osszeszedetlen az iromany de en is sz vagyok. Mar nem szeretem ot, de felkavar ha ott van nem tudok kozombos lenni...

2015. júl. 25. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
tl;dr
2015. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mumusan ***** válasza:
Kerüld el. Mást nemigen tehetsz..
2015. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!