Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a párommal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal több év járás és több mint egy éve jegybenjárás után. Nem tudok nélküle élni, meg akarok halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ô volt a barátom a lelkitársam a szerelmem és minden egyben. És most elveszìtettem és semmim sincs.. Magamra maradtam. Az öngyilkosságot fontolgatom. Mit tegyek?

2015. júl. 27. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom nem ok nélkül szakítottatok.
2015. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Talán sziámi ikrek vagytok hogy nem tudsz nélküle élni?
2015. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én átérzem mit érzel,tudom,hogy nagyon rossz.


De sajnos,nem sajnos,te is tudod,hogy az élet tovább fog menni....

2015. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Mindenesetre ha megkérhetlek, ne egy hídra mássz fel, mert nem szívesen ülnék a dugóban a tűző napon. Ne is gyógyszert vegyél be, mert akkor a mentőknek az idejét rabolod, és veled kell foglalkozniuk azok helyett az emberek helyett akiknek tényleg szükségük lenne rád. A legtutibb az lenne ha felszállnák egy repülőgépre, és elutaznák valami trópusi esőerdőbe ahol a természet szépen lassan magáévá tesz.
2015. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kemény időszak lesz, de át fogod vészelni. Sajnos többet nem tudok segíteni, voltam ilyen helyzetben, a gyászidőszakot nem lehet kikerülni. De meghalni sem érdemes, mert most bármennyire is elképzelhetetlennek tűnik, van jövőd nélküle is.
2015. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lépj ki az önsajnálatból és lépj tovább.
2015. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Micsoda bunkók néhányan.. gondolom még sosem szerettek senkit igazán. Sajnos tanácsolni én sem tudok sokat, de megértelek (én is így vagyok ezzel, ha szakítanánk nem élném túl..). Tudom, hogy cliché, de az idő mindent meggyógyít, csak el kell viselni. Semmi esetre ne süllyedj az önsajnálatba, mondogasd magadnak, hogy igen is, nem ok nélkül történt, és nélküle is teljes, egész, értékes ember vagy! Hidd el, tudsz még szeretni, mást is, csak túl kell lépned ezen a kapcsolaton. Semmiképp ne hallgass depis szerelmes számokat (vagy csak én szoktam?), ha hiszed ha nem, a zene sok minden meghatároz, abból is vidámat hallgass. Kösd le magad, dolgozz vagy sportolj esetleg valamit, tölts sok időt azokkal akik megvigasztalnak, család, barátok, stb. Esetleg ha már elég erősnek érzed magad, férfiakkal is elkezdhetsz újra ismerkedni, mert amikor már tényleg azt hiszed, hogy senkit, soha többet nem tudsz szeretni, jön valaki, aki bebizonyítja, hogy ez nem igaz. :) Kitartás, remélem nemsokára rendbe jössz! És ha bármi van, írhatsz nekem is akár, szívesen meghallgatlak, vagy bármi. Én már próbáltam öngyilkos lenni férfi miatt, és így pár év távlatából, már csak egy nagy hü lyeségnek tűnik az egész, és csak ráhoztam a frászt a szeretteimre, akik tényleg mellettem voltak mindig.
2015. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg jó p.rasztok egyesek...

Megkérdezhetem ,hogy miért lett vége? ugyanis nem mindegy. Egyszer mi is szakítottunk a párommal egy hónapra, mert sok volt a veszekedés köztünk és mind a ketten besokkaltunk,hogy nem jutottunk megoldásra a konfliktusokban, de egy hónap különlét után rájöttünk,hogy milyen fontosak is vagyunk egymásnak és mégis inkább megoldottunk mindent, ez kb. 5 éve volt, . Ezzel csak azt akarom mondani ,hogy nem mindegy mi volt a szakítás indoka, van -e esély rá,hogy kis szünet után mégis esetleg folytassátok és vissza szerezd. A környezetemben is észrevettem, hogy a többéves kapcsolatokba az egyszeri szakítás után a párok legtöbbször újrakezdik hisz nem olyan egyszerű a kukába dobni x együtt töltött évet. Ha viszont mégis végleges annak sajnos oka van, bár ez most egyenlőre nyilván nem vigasztal. Viszont ezért is az öngyilkosság nagy butaság lenne. Kitartást!

2015. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 nagyon nagyot tévedsz drága barátom. :) rengetegszer csalódtam már olyanban akit nagyon szerettem, de ha csak pátyolgatták volna a lelkem akkor most nem lennék az aki. Bár én sosem voltam olyan aki nem képes egy percet sem eltölteni egyedül, mert az élete üres és értelmetlen.
2015. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még valami kedves 7-es... Ha szakítanátok meghalnál, de az idő mindent meggyógyít, amiről tudod hogy CLICHÉ (ez volt a csúcs) de te azért leírod. Gratulálok! :)
2015. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!