Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? 19/L

Figyelt kérdés
Már jó ideje eggyütt vagyok a barátommal de mostanában úgy érzem hogy a vége felé járunk.Keveset találkozunk stb.Szeretem őt de mégis kevésnek érzem.Pár napja csókolóztam az exemmel és nagyon jó volt ..nem tudom hogy szakítsak e a jelenlegi barátommal..mert ha úgy vesszük csak megszokásból vagyok vele és mert sajnálom.De félek hogy nem bírnám nélküle.

2015. máj. 5. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2015. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakíts. Így folytatni vele is tisztességtelen lenne
2015. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsaltad mit akarsz még tőle.. szegény srác
2015. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakíts. Jobb lesz mindenkinek.
2015. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Gratulalok, hogy minden lelkiismeret furdalas nelkul kiirod es bireszteled h megcsalod a baratod. Igen szakits, ne hasznalj ki masokat. Ha odaig jutott a kapcsolatotok h massal smarolgatsz akkor ne eroltesd mert rohadtul felesleges. Es maskor korrektebbul jarj el, mert amit csinaltal nem eppen volt figyelmes es kedves.
2015. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megcsaltad, nem vagy boldog vele, mire vársz?

Szakíts.

2015. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha a kapcsolatod előtt nem voltatok barátok, tehát te végig párkapcsolat reményében ismerkedtél meg vele, akkor mint férfi van rá szükséged. Na most ha mint férfit, te kevésnek érzed, és más felé kacsingatsz, akkor szerintem nélküle is menni fog tovább az élet.

Hiányozni fog, mert megszoktad hogy ott van melletted, de szerintem hamar túl leszel rajta.

21/L

2015. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!