Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez már a továbblépés kezdete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a továbblépés kezdete?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakított velem a b.nőm. Megtörtem rendesen...meg hát sokat rá tedd, hogy teljesen egyedül maradtam. Új munkát kaptam az otthonomtól 400km-re. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy 2napja elkezdek más csajok is érdekelni. Igaz még csak közösségi oldalakon keresgélek. De azért még ott van bennem, hogy ha jönni akarna vissza, akkor simán visszafogadnám. :( Úgy érzem, hogy most ilyen hullámvasút a dolog... egyszer így egyszer úgy. Tegnap délelőtt szétestem megint lelkileg.
2015. júl. 31. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a jelen a jövő kezdete. Kivéve, ha időt utazol onnan ide, mert akkor a jelened a múltaddá válik. Ebben az esetben továbblépés helyett inkább visszalépés lenne. Vagy ki tudja, ki érti ezt...
2015. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálom elfogadni, hogy nem lesz már többet velem, de még azért ott a remény. nem tudom, hogy sok idő-e még, hogy azt mondjam, már hogy ha ő akarná, hogy kezdjük újra, akkor tudjam neki azt mondani, hogy "nem". és azt érezzem is úgy ne csak egoból.
2015. júl. 31. 20:29
 3/4 TallandThin Boy ***** válasza:
Lehet, hogy a kezdete, de igazán tényleg csak akkor fogsz továbblépni, ha nem fogadnád már vissza.
2015. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most úgy gondolom, hogy ha 1-2év múlva akarna vissza jönni, akkor is vissza fogadnám... :( Nagyon szeretem, és nem tudok rá haragudni. Nekem ő adott családot... és így én nem csak őt veszítettem el.
2015. aug. 1. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!