Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozhatnám fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozhatnám fel?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok és volt egy pár hónapos viszonyom egy 10 évvel idősebb nővel. Körülbelül fél évig tartott, azért irom, hogy viszony mert főleg csak a szexről szólt a dolog, bár én nagyon szerettem volna ha komolyabb viszony alakul ki közöttünk. 2 hónapja szakitott velem. Nagyon szerelmes vagyok belé, életem szerelmét vesztettem el, azóta csak egy szenvedés az életem. Soha nem éreztem még ilyet más nők iránt. Más nők nem érdekelnek, félek, hogy már soha többé nem leszek szerelmes senki másba. Lehangolt vagyok, nincs kedvem semmihez, sokat sirok stb. Próbáltam az alkoholba folytani a bánatom, próbálkoztam sporttal de egyik sem bizonyult jónak. Pszichiáternél is voltam néhányszor miatta, átmenetileg jobb lett tőle, de ismét visszaestem. Elvesztettem az életem az értelmét, nem tudom hogyan lábalhatnék ki ebből. Már harmadik napja vele álmodom éjszakánként, tegnap azt álmodtam, hogy újra összejöttünk. Nagyon rossz volt felébredni. Már csak akkor érzem jól magam, ha alszom. A városban is ahol élünk rengeteg hely rá emlékeztet, rosszul érzem magam ha ki kell mennem a városba mert mindenről egy közös pillanat jut eszembe. Félek, hogy le fogok csúszni és összeomlik az életem és végül egy diliházban végzem.

2015. aug. 1. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kislány ne legyél szomorú
2015. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértem, hogy nagyon rosszul érzed magad, minden rá emlékeztet. Nem tudom a körülményeket és hogy miért szakítottatok, de sejtem hogy a korkülönbség miatt és mert családja, férje lehet.

Ha szakított veled, sajnos muszáj elengedned. Nincs barátod, aki segítene túljutni ezen a nehéz időszakon?

Ismerkedned, szórakoznod kéne.

2015. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok, szakítottak velem én is úgy érzem sosem tudok majd mást szeretni, ha gondolod beszélgethetünk hátha az segít.
2015. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!