Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan dolgozhatnám fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozhatnám fel, hogy sosem lehet barátnőm a külsőm miatt, főleg úgy, hogy tök csúnya arcú vagy túlsúlyos lányoknak meg olyan pasijuk van, hogy csak nézek?

Figyelt kérdés
Míg a lányok bárkit megkapthatnak, addig a fiúk nagy része nem csak a csúnyák, de még az átlagos külsejűek is egyedül szenvednek. Mondjuk én csúnya vagyok, de van két jó barátom, ők inkább átlagos kategória, de még őket is lekoptaják a csajok, ahogy engem is. Belefáradtam már én a csajozásban huszonévesen nulla eredménnyel. VAn, hogy egy sziát sem tudok kinyögni már a szemeivel elűz a csaj, minden a külsőről szól, ha nem nézel ki jól, ha nincsen helyes pofád, akkor lehetsz te akármilyen tökös, akkor is csak a fájdalmat megalázást, elutasítást, néhány esetben még a kigúnyolást, kinevetést is kapod a csajoktól.
2013. ápr. 21. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
screenshot or didnt happen
2013. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

Keress sok pénzt vagy rabolj bankot ha ennyire zavar és menj plasztikai sebészhez.

Ha már ennyire értelmetlen az életed akkor fejezd be izgalmasan és ha nem sikerül a rablás akkor ráb@sztál de megpróbáltad.

2013. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz a kisugárzásod. Negatívitást árasztasz magadból, ezért kerülnek.


A lányok sem kaphatnak meg bárkit. Jó példa vagyok erre, akinek minden vágyam az a srác, aki 450 km-re él tőlem, de a "klassz" anyagi helyzetünkkel meg a "sok" szülői engedéllyel elég nehéz lenne áthidalni azt a távolságot még egy évig is... :( Egyébként ő sem kigyúrt csávó, nem pénzes, és nem is magas(kb. 170 cm, mint én, számomra mégis ő a leghelyesebb, legjobb, imádok elveszni a tekintetében(még akkor is, ha gyakran csak fényképpel tehetem meg ezt) és ha lehetne egy kívánságom az aranyhaltól, akkor őt kérném. :(


(mondjuk más az, akit azért neveznek csúnyának, mert nem olyan, mint a médiaideál - csávóban izmos, magas, rézbarna bőrű(mert attól még nézhet ki nagyon jól!!!), meg más, ha valaki tényleg nem néz ki jól.)

17/L

2013. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Zúzmaraharapás ***** válasza:
79%

Nem barátocskám, ez fellépés kérdése. Ha te úgy állsz oda, hogy azt gondolod, hogy kaki vagy, akkor veszett ügy. Sőt, nem is kell odaállnod, a nőknek külön érzékszervük van, ami az ilyen pasikat mérföldekről kijelzi nekik, és így időben el tudnak menekülni. :'D

A nők nem vizuálisak. Vagy legalábbis nem annyira, mint mi. Sokkal kevésbé számottevő a csinos pofi, mint mondjuk nálunk, szóval hagyjuk ezt a süketelést. Nem a plázacicákhoz meg az ilyen viháncoló falkában járó fruskákhoz kell odamenni, és van esélyetek.

2013. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, max pénzzel van esélyed nőt szerezni. Az előttem szólóknak nincs igazuk, mert kisugárzás nem létezik, a fellépésedet pedig szintén a külsőd alapján ítélik meg. Ha csúnya vagy, de magabiztos, beképzelt bunkónak fognak tartani. Ha jóképű vagy, de beszari, akkor pedig (jó értelemben) cukinak.
2013. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Probáltál neten ismerkedni és előnyös képet felrakni? :-)
2013. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

5: Jólvan, gondold így, csak az a különbség, hogy én lány vagyok, és jobban belelátok ezekbe a dolgokba...te meg egy csalódott pasi vagy, és ezért a negatív gondolatok, mint fekete tinta, behálózzák az agyadat. :/

Remélem azért neked is lesz jobb, és megtalálod életed párját, aki önmagadért fog szeretni^^

2013. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Pont azért látok bele jobban, mert te lány vagy. Sztem többet próbálkoztam már csajozással, mint te ;)
2013. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor más az ízlésem, értékrendem, mint azoknak a lányoknak, akikkel próbálkoztál. Végül is senki sem egyforma. Van ilyen.
2013. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát nehéz feldolgozni. Én is rettenetesen ocsmány és undorító vagyok, és még alacsony és dagadt is. Tudom, hogy sosem lesz barátnőm, mert kizárt, hogy lenne olyan lány, aki egy kicsit is tudna vonzódni hozzám.
2013. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!