Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnám ezt fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozhatnám ezt fel? Vagy ez mi?

Figyelt kérdés
3,5 hónapig voltunk együtt az exbarátommal, előttem is, és velem is unott, magányos, "nembulizok", befelé forduló életmódot élt. Nagyon szeretett, és én is szerettem, de aztán szakítottunk, egy ideig jóban voltunk, aztán nagyon megváltozott, bulizni jár, inni, és folyton csajozik. Olyan lányokkal járkál, akik abszolút nem is hozzá valóak. És ezt ő is tudja. Teljesen más lett. A komoly, célokkal teli emberből újra az a hülye, nagyarcú gyerek lett, aki pár éve volt, az anyja halála előtt. Ráadásul velem is bunkó, pedig folyton kedvesen közeledtem/-ek hozzá. Igaz, hogy kapcsolatunk alatt többször bántottam (nem szándékosan, és nem csaltam meg, bár azért ő sem panaszkodhat), vajon lehet valami közöm ahhoz, hogy ennyire megváltozott? Tényleg nagyon más lett.. Úgy érzem, mintha a srác, akivel együtt voltam, egy teljesen más ember volt, aki már nincs többé, és most nyomát sem lelem benne. Még csak 18 éves..
2014. szept. 19. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
és neked nem mindegy h mit csinál??? szakítottatok, ennyi.
2014. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, mert minden egyes nap látom.
2014. szept. 19. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:
próbálj túllépni ezen, mert magadnak csinálod a rosszat
2014. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!