Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan dolgozhatnám fel? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozhatnám fel? Azt hittem, hogy sohasem fog megtörténni.

Figyelt kérdés
Másfél évet voltunk együtt a kislányom apukájával (8 hónapos). Tudom, hogy korainak tűnhet a gyerekvállalás, de úgy éreztük, hogy örökké együtt leszünk. Szinte az első héttől kezdve együtt éltünk, nagyon boldogok voltunk. Nagyon ritkán veszekedtünk csak. Amikor terhes voltam, akkor is sokat törődött velem, beszélt a pocakhoz, magától kísérgetett védőnőhöz, orvoshoz, a szülésnél is jelen volt és pozitív emlékként élte meg. Nem tudom, hogy mi romolhatott el. Tegnapelőtt úgy volt, hogy átmegyek anyukámékhoz és ott alszunk a picivel, mert másnap korán kel. Meg akartam lepni, hogy mégis hazamentünk, főztem is neki a kedvencét. De este nagyon furcsa volt, elmondta, hogy jó lett volna egyedül lenni, hétfőn meg újra hazamehettem volna. Szerinte én nem támogatom eléggé, pici szünetre van szüksége. Én ezt furcsáltam, mert épp ő kötődött jobban hozzám, szerette, ha nem vagyunk külön, azt mondta, h időre van szüksége, hogy akarja-e még a kapcsolatot. Utána tegnap reggel még házvásárlásról és második babáról beszélgettünk, mondta sokszor, hogy szeret, csak menjek haza, h pihenhessen. Délután mondtam neki, hogy nem tudok hazamenni, ő meg furcsa volt. Később hívtam, de letette és kinyomta a telefont. Éjjeli 3kor hív, hogy menjünk el, mert kell neki az üres ház, jönnek a haverjai. Erősködtem, hogy télen nem viszek ki a fagyba éjjel egy kisbabát, kérdeztem h csaj jön-e és mondta, hogy igen. Tényleg csajjal jött. Azt mondta, hogy 5percem van, hogy összeszedjem a cuccaimat, de nem sikerült olyan gyorsan az idegesség miatt és nekem támadt, megütött többször. Anyukámat áthívtam, összeszedtem pár ruhát és leléptem. El sem akartam hinni, hogy ez megtörtént. A lány 17éves, a párom 23. A csaj végignézte és mosolygott is. A volt páromnak én is adtam búcsúzóul egy óriási pofont és kitertem az övé elől. Anyukámnak mondta, hogy ttbbet ér neki a csaj, mint én és a pici. Másnap elmentem a többi cuccért, de egy puszit sem adott a kislánynak. Ma este meg írogat, hogy imádja, ő neki a legfontosabb, puszilja ezerszer. A kislányt szoptattam, rengeteg tejem volt, de most már alig van. Mellesleg barnázok és a hasam is görcsöl. Hogy tehetném rajta túl magam? A gyerektartást hogy intézzem? Szerintetek meg fogja bánni? A volt páromat a saját szülei is elhanyagolták, senki sem szereti, nincsenek igaz barátai, de én mellette voltam, támogattam, boldognak látszott. Kérlek, adjatok valami tanácsot. Jó volt kiírnom magamból, köszönöm, hogy elolvastad. Már ez is segített. Erősnek kell lennem a kislányom miatt. 23/N
2014. febr. 16. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 A kérdező kommentje:
Nem akarok "B-terv" lenni:(
2014. febr. 16. 21:46
 2/75 anonim ***** válasza:
23%
Patriknak hívják a sz@rházit?
2014. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
94%

Úristen... a szemét állat!!!


Nagyon sajnálom, hogy ekkora barommal sikerült összejönnöd!


Bármi történik, NE bocsáss meg neki!! Ha térden csúszik előtted, akkor se!

Fiatal vagy még, tovább fogsz tudni lépni, a kislány érdekében is!

Törődj sokat a picivel, segíteni fog kilábalni belőle!


Nem tudom, mit tanácsolhatnék... nem voltam ilyen helyzetben, de ez szörnyű..

2014. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy egy pelus és egy póló volt a kisbabán, mert már aludtunk és úgy akart elzavarni. Én pizsamában mentem. Most anyukáméknál lakom, 2,5 szobás ház, 4 testvéremmel, kislányommal és a szüleimmel
2014. febr. 16. 21:49
 5/75 anonim ***** válasza:
85%
Albérletben laktok, vagy saját ház? Ha saját, akkor kié? Házasok vagytok?
2014. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megpróbálok erős maradni és ha térden is csúszik, akkor sem bocsájtani meg.
2014. febr. 16. 21:50
 7/75 anonim ***** válasza:
91%

Atyaég... Együttérzésem, nagyon sajnállak!

Próbálj megnyugodni. Szerencsére van hol laknotok, a kicsire gondolj most, ez a legfontosabb, h ne idegeskedj. Vagy minél kevesebbet.

Én nem tudok tanácsot adni, max azt, h most legyen benned tartás és ha hív, ne vedd fel, ha ír, ne válaszolj. Ez a minimum. Hátha megjön az esze, aztán majd meglátod.

2014. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:
Albérletben voltuk, most pedig anyukámékéban.
2014. febr. 16. 21:51
 9/75 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Sajnálom! Sajnos nagyon kevés normális ember van,és ezt a szó legszorosabb értelmében értem. Én úgy gondolom, SEMMIVEL nem magyarázható, ha egy "ember" kretén. Számomra nem.Szerintem ne foglalkozz vele,én még egy kis bosszút is kilátásba helyeznék.... Fel a fejjel,mindig van jobb!
2014. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
91%
Istenem :( Nagyon sajnálom. Ne menj vissza hozzá semmiképp. Undorító, hogy egy tini lányt vitt a nyakatokra, és elvárta, hogy hajnalban menj a picivel el... Semmi gerinc nincs ebben az emberben :(
2014. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!