Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nincs részemről testi vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs részemről testi vonzalom - szakítsak most, vagy adja időt a dolognak?

Figyelt kérdés

Nem rég kerültem közelebb egy sráccal. Jó fej és jól is néz ki, mégsem vágyom rá, hogy megcsókoljon vagy megérintsen. Egyszerűen nem vonzódom hozzá, rajta pedig látom, hogy igen, és azt is, hogy érzi, hogy hezitálok. Gyakran meg is kérdezi, hogy minden rendben van-e. És mindig mikor igent válaszolok, kicsit hazudok. Eleinte hagytam futni a dolgokat, de egyre kevésbé hiszem, hogy megtetszik. Félek, nehogy közben túl komolyan vegye a dolgokat.

Szerintetek most vessek ennek véget, amíg még amennyire lehet, nem kötődik vagy várjak még, hátha változik a helyzet. És ha szakítok, ez korrekt ok? Mondhatom ezt anélkül, hogy az önbecsülését sérteném? Mert ez az igazság, de az elutasítás úgyis mindig rosszul esik.



2015. aug. 1. 18:29
 1/3 Fish1 ***** válasza:
Egyértelmű, hogy te nem érzed azt, amit ő irántad. Szerintem felesleges kamuznod neki, hogy minden ok, egyrészt ezzel őt átvered, másrészt saját magadnak is rossz érzéseket okozol. Az a legkorrektebb, ha elmondod neki azt, hogy hogy érzel, vagy hogy nem érzel.
2015. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez tokeletes kapcsolat lesz. Feltekenykedni es birtokolni nem fogod akarni. Nem leszel vele idegesito. A szex nemcsak azzal izgato , aki tetszik. Probald majd ki. Varj honapokat a szexszel! Legabb tisztelni fog, kozben meg jol elvagy. Kozben meg lehet rajossz, hogy boldog vagy vele. Nekem bejott ez a recept. Engem mindig leraztak szok, akik nekem tetszettek. Mindig mas not valasztottak. N
2015. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd megszereted időben és kívánni fogod, hogy jól megtömje a buktádat.
2015. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!