Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kölcsönös vonzalom, szerelem, egyoldalú érzés részemről, vagy fellángolás?

Figyelt kérdés

Nagyon közeli kapcsolatba kerültem egy sráccal, Szívemnek/Drágá-nak hív az első perctől.

A Boltban találkoztunk májusban, szinte csak a nevét tudtam és a foglakozását, aztán megkerestem egy közösségi oldalon, és írtam neki, hogy beszélhetnénk ott is néha, nem csak a boltban. Örült, hogy megkerestem, írta, hogy nagyon becsüli a kitartásom, hogy ilyen kevés adattal megtaláltam.

Mondjuk elég ritkán írtunk egymásnak, de a boltban mindig beszélgettünk, egyik nap sajna nem jött dolgozni, kórházba került, a kolléganője mondta, hogy mi történt vele, aztán bementem hozzá meglátogatni, nagyon örült nekem és mondta, hogy amikor tudok menjek, mert nagyon jólesik neki, hogy ott vagyok, a barátnője talán 2x volt bent nála a 14 nap alatt én minden nap szakítottam rá időt és amit kért vittem neki, Főtételt és mindent amire csak szüksége van, nagyon megszerettem, már akkor a mikor csak a vásárlója ként ismertem, de közben mindkettőnkben megmozdult valami, folyton hívjuk egymás telefonon és ha délután 16:00-ig nem érek be hozzá akkor már hív,hogy ma már nem jössz szívem? Mindketten párkapcsolatban élünk, és tiszteletben is tartjuk azt, hogy nem vagyunk függetlenek, ám az a tekintet ahogy rám tud nézni és én is rá, hát már a szobatársa szólt, hogy szikrázik a levegő.... de lépni egyikünk sem lép, habár én ma megöleltem csak ott volt egy ismerőse , hát lehet nem kellett volna ,mert zavarba jött a kis édes de hát elbúcsúztam tőle két puszival és egy öleléssel. Ő26 lesz én 24.


2010. okt. 18. 02:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem vagyok kórházban, de kaját nekem is hozhatnál minden nap a melóba! Ráérsz 16 óra után is!


Egyébként meg 1 hónap múlva fog kiderülni, hogy ez akkor most mi is. Mert jelenleg lehet fellángolás is meg szerelem is.

2010. okt. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ezt talán a kölcsönös vonzalomhoz sorolnám...

Mivel van valami köztetek, ami a párkapcsolataitokból hiányzik és egymásban megtaláljátok, ha az egyik fél tesz egy lépést a másik felé, talán szerelem is lehet:) Csak a megcsalást kell elkerülni, mert az nem szép dolog a párotokkal szemben.

2010. okt. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem alapból nem jönnek be azok a pasik akik két szó után már drágámoznak. Az olyan szerintem minden útjába akadónak csapja a szelet. Ebből következően szerintem veled is ez a helyzet, hogy tetszel neki, de különösebb érzelmek nélkül, flörtölget veled.

Persze nem tudhatom, de nekem ez jött le. Főleg hogy kapcsolat terén nem kezdeményezett feléd. Én nem várnék ettől túl sokat, de ki tudja...

2010. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Holnap kijöhet a kórházból a Drága. :) Kicsit azért szomorú is vagyok, nem tudom hova sodorja az élet, Úgy írnék most neki pár kedves sort, de nem jönnek ki belőlem a szavak ,csak befelé csorognak a könnyeim, ha arra gondolok, hogy mikor találkozhatunk újra...
2010. okt. 19. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire szeretitek egymást,nem lenne célszerűbb megpróbálni a kapcsolatot? Jó,értem hogy párkapcsolatban éltek, de ha egymással boldogabbak vagytok,és csak egymásra tudtok gondolni szerintem meg kéne próbálnotok:)
2010. okt. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös a vonzalom, akkor nemcsak a kórházból fog téged keresni, amikor épp unatkozik, hanem akkor azután is fog, mikor kiengedték. Azt meg nem hiszem el, hogy a barátnője, ha tényleg szeretik egymást, akkor csak 14 nap alatt 2-szer megy be hozzá. 28L
2010. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nos azt már tudjuk, te mi mindent megteszel érte, udvarolsz, majdhogynem töröd-zúzod magad a kedvéért, amit ő mosolyogva, szívesen elfogad

azt, hogy ő hogyan áll hozzád, azt abból tudjuk meg, ő mit tesz érted? arról egy szó sincs azon kívül, hogy drágámoz.

nos?

2010. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ugye ma jöhetett ki a Drága, a barátjához költözött, azt mondta, ha szeretnék, menjek fel hozzá nyugodtan, ő sajnos még nincs annyira jól, hogy el jöjjön, de amint jobban lesz cserébe a 17napi kitartásomért szeretné, ha együtt ebédelnénk, így megyünk majd ebédelni és vacsorázni is :), mert azt is szeretné.. amint jobban lesz, áthozza a barátja egyik nap, kiteszi az autóból a ház előtt mielőtt megy melóba, hogy a drága ne unatkozzon otthon egyedül mig a barátja nincs otthon :) és megnézünk egy filmet. Szóval lesznek itt még történések, úgyhogy már nem vagyok annyira szomorú, csak hiányzik.. és várom már nagyon.
2010. okt. 20. 15:43
 9/11 A kérdező kommentje:
de-de igen csak 2x volt bent nála a barátnője a 17 nap alatt, de nem is baj, azt hiszem nem tévedek, ha azt mondom, hogy sikerült kicsit pótolnom, de remélem idővel a helyébe léphetek.. és nagyon boldogok leszünk!
2010. okt. 20. 15:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit harcoljon már ő is érted...kíváncsi vagyok, ha nem keresed, Ő keres-e Téged!

Vigyázz, mert hiába indul fényesen a kapcsolat, ha mindent a lába elé teszel hamar továbblép...kicsit tartóztasd magad és kéresd...persze ez nem azt jelenti, h bunkónak kell lenni. Csak tartsd fent a vágyát a Drágának...

Sok boldogságot!:)

2010. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!