Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akar most a volt parom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar most a volt parom?

Figyelt kérdés

Ket honapja szakitott velem , mert szerinte ugy erzete mar nem szerelmes belem , en probaltma volna megoldani a helyzetet ket evig voltunk egyutt , de nem akarta azt mondta nincs ertelme

en nagyon nehezen viseltem probaltam noszogatni de tulleptem , mostanra szerelmes lettem valaki masba es alakulnak a dolgok bar nagyon lassan , mivel nemtudom kolcsonos e a dolog , de ujra flejottek bennem a regi emlekek

visszaterve egy hete felkeresett a volt parom es azota midnennap kuld egy smst , es neha beszelgetunk , egyaltalan nem az en kezdemenyezesemre

egyszeruen nem tudom mire velni , en nem akarok a baratja lenni de o azt mondta szivesen tartana a kapcsolatot

elkepzelheto hogy megbanta a dolgot vagy nemertem?! , mire fel ez a hirtelen erdeklodes mikor egyertelmuen nem akart tollem semmit , szerintem nincs baratsag egy kapcsolat utan ennyi ido utan


2015. aug. 1. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megbánta, de ha te nem akarsz vele barátkozni, akkor mondd meg neki őszintén.
2015. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit kene neki mondanom , de nem akarom megint atelni hogy kozli nem akar semmit tollem
2015. aug. 1. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne kérdezz tőle semmit, csak mondd azt amit le is írtál a kérdésben, hogy nincs barátság szakítás után.


Ami igaz is, nekem is nemrég lett vége egy 2 és fél éves kapcsolatomnak, próbáltunk barátok maradni de nem ment, mindig felhozta a régi dolgokat, azokat amikkel megbántottam 1 éve (!), és őszintén szólva nincs kedvem azt hallgatni 5 hónappal a szakítás után hogy mi történt egy éve.

2015. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátságból szerelem lehet. Fordítva soha. Valószínűleg talonba akar tartani,vagy csak addig kellenél neki,amíg nem talál mást. Valamint, ez nem viccből ért véget. Tartsátok magatokat hozzá. A megkereséséből valószínűleg barátság extrákkal lenne. Ha van eszed,nem foglalkozol vele.
2015. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!